24 Червня 2021, 06:48 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація меню шрифтом Брайля у Луцьку - 28 Грудня 2016

Презентація меню шрифтом Брайля у Луцьку

Категорія: «Події»
Дата: 28 Грудня 2016 (Середа)
Час: 12:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Луцьк
Місце: кафе «Аліса»
Адреса: пр. Волі, 6
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 649


У Луцьку презентують перші меню і газету, що доступні для незрячих людей

Презентація першого на Волині меню шрифтом Брайля і першого україномовного періодичного видання, адаптованого для незрячих людей відбудеться 28 грудня об 11:30 в кафе «Аліса» (м. Луцьк пр. Волі, 6).

Участь у презентації візьмуть представники Волинського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії», холдингу «CID MEDIA GROUP», адміністрації кафе «Аліса» і броварні «Карабас-барабас».Студія друку шрифтом Брайля «Braille Studio» працює у Луцьку уже два місяці. Це волонтерський проект, спрямований на забезпечення доступу до інформації людей з порушеннями зору через створення книг та інших матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля.

Завдяки активістам «Braille Studio», партнерам та меценатам світ уже побачило два художніх видання тиражем 60 примірників. 

У грудні студія друку у партнерстві з холдингом «CID MEDIA GROUP» видала шрифтом Брайля газету «Сім’я і дім». Це одна з перших в Україні спроб адаптувати неспеціалізоване видання для осіб з порушеннями зору.

Крім того кафе «Аліса» і броварня «Карабас-барабас» започаткували гарну практику розвинутих країн, які вже багато років роблять сферу послуг доступною для людей з інвалідністю, – тут з’явиться меню, надруковане шрифтом Брайля. Кількість місць для представників ЗМІ необмежена, але на захід діє попередня акредитація за телефоном 0980276797 (Наталка Пахайчук). За додатковою інформацією звертайтеся: Віталій Ткачук, тел. – 0502232264; Ігор Денисевич, тел. 0997038527.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar