26 Травня 2024, 06:31 | Реєстрація | Вхід
/ Зустріч з Аллою Дорош та Світланою Романенко - 10 Грудня 2016

Зустріч з Аллою Дорош та Світланою Романенко

Категорія: «Події»
Дата: 10 Грудня 2016 (Субота)
Час: 18:00
Місто: Дюссельдорф
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1035


Міжнародна літературна платформа «ЛітМайданчик» від Агенції Культурного Розвитку та німецько-український інформаційно-культурний центр міста Дюссельдорф запрошують на літературний вечір з авторками з України  Аллою Дорош та Світланою Дідух-Романенко, яка відбудеться 10 грудня. Початок — о 17:00. Модератор — Вікторія Михайлова 

«Баобаб та інші історії»  дебютна прозова збірка Алли Дорош, що складається з новел і оповідань різних за жанром і тематикою. Книга ввійшла до довгого списку конкурсу «Книга року 2016» BBC Україна. 

Заглавний «Баобаб»  це історія про жадобу, спокусу, випробування й пошук мірки людського, що звучить у інтерпретації одразу чотирьох нараторів  кожен переповідає свою авантюрну версію афери з діамантами у повоєнній Ліберії, і жоден не має монополії на правду  остаточна версія подій покладається на інтуїцію читача. 

Більшість історій Алли Дорош розгортаються в дещо екзотичних і екстремальних локаціях  окрім Ліберії, це Нью-Йорк і Брюссель, ірландський острів Ачилл, очуднене село рідного Поділля і далекий Нентакет. Є оповідання, в які химерним чином проникають і Майдан, і війна на Сході України (це історії хірурга, що кидає практику заради військового госпіталю в АТО, фрікуватого волонтера, що гине, не встигнувши завоювати дівчину  кохання свого життя, родичів загиблого на Сході воїна, якого не хоче відспівувати церква московського патріархату).


Дідух-Романенко Світлана 

Вірші пише з дитинства. Лауреатка конкурсів імені Василя Симоненка та Івана Коваленка, «Київ очима молодих», «Гранослов». Має три статуетки і два дипломи Міжнародного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Пісенна лірика». Лауреат Премії ім.Павла Чубинського. З 2014 року — член Національної спілки письменників України.

Про збірку «Світла і тіні»
Добро і зло. Біле і чорне. Віковічне протистояння. У кожному з нас іде нескінченна боротьба радощів з печалями, надії з відчаєм, світла з тінню… Вірші Світлани Дідух-Романенко — про кохання, ніжність, пристрасть і віру. Але вони і про відчай, зраду, зневіру і сумніви. Це інтимно-сповідальна лірика, у центрі якої — жінка. Жінка, народжена для світла, яка бореться зі своїми тінями. Нехай не завжди успішно, але ніколи не втрачаючи надії…


Зустріч відбуватиметься за сприянням німецько-українського інформаційно-культурного центру міста Дюссельдорф
www.My-Ukraine.de . Facebook: Українське товариство NRW http://bit.ly/2fTtcph

Kölner Straße 265, 40227 Düsseldorf, Deutschland


0 коментарів

Залишити коментар

avatar