24 Червня 2021, 05:17 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки Миколи Давидюка у Львові - 6 Грудня 2016

Презентація книжки Миколи Давидюка у Львові

Категорія: «Події»
Дата: 06 Грудня 2016 (Вівторок)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: просп. Свободи, 7
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 654


Львівська Книгарня «Є» та видавництво «Смолоскип» запрошують на презентацію книжки Миколи Давидюка «Як працює путінська пропаганда», що відбудеться 6 грудня. Початок — о 18.30. Модератор — Володимир Місяйло.

"Це – актуальний аналіз кейсів інформаційних та політичних маніпуляцій Кремля останніх трьох років, історії перемог українських волонтерів, журналістів та добровольців у протистоянні російській агресії у всіх її проявах”, — зазначає автор.

Книга дає відповіді на нагальні питання сьогодення, наприклад, як реагувати на пропаганду, і хто її створює, що таке гібридна війна і як це пов’язано з поняттям «руского міра». Дослідження автора та власний досвід, який він здобув у ході широкої політологічної діяльності і візитів на кремлівські політичні шоу, відкривають картинку путінського закулісся та описують ідеологічні засади, маніпулятивний інструментар та наводять безліч прикладів, із вуст учасників та очевидців.

Микола Давидюк – PhD, політолог, директор аналітичного центру «Політика», менеджер успішних виборчих та PR кампаній, політичний консультант. Експерт на провідних українських та міжнародних інформаційних ТБ-каналах і радіо. Веде авторські колонки в друкованих та інтернет-ЗМІ.


Львівська Книгарня «Є», просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68. Вхід вільний


0 коментарів

Залишити коментар

avatar