18 Квітня 2024, 13:23 | Реєстрація | Вхід
/ «Яблуко в тайстрі» Валерії Чорней у Дніпрі - 26 Листопада 2016

«Яблуко в тайстрі» Валерії Чорней у Дніпрі

Категорія: «Події»
Дата: 26 Листопада 2016 (Субота)
Час: 18:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Дніпро
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі)
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 916


Дніпровська Книгарня «Є» та «Видавництво Сторого Лева» запрошують на презентацію книжки чернівчанки Валерії Чорней «Яблуко в тайстрі», яка відбудеться у суботу, 26 листопада. Початок – о 17.00. Модераторка – Надійка Вовк.

Чи доводилося вам чути, як художній текст сплітається з музикою дримби? Відчути гуцульську енергетику, насолодитися музикою гір – у дніпрян буде нагода 26 листопада, коли місто наповнить звучання книги «Яблуко в тайстрі»

«Книга народжувалася у моїй душі усе життя, – говорить Валерія Чорней. – Адже роман-містерія «Яблуко в тайстрі» є переосмисленням мого гуцульського етнічного коріння, сили народного мистецтва, долі країни. Роман присвячений пам'яті мого батька, який був карпатським різьбярем. Це книга про два види сердець: одне вміє глибоко бачити свою націю та, зокрема, через мистецтво перетворювати її у безсмертний, непереможний національний міф. А інше серце осліпло, ніколи не вміло витворювати своєї країни».


Валерія Чорней — журналістка, письменниця. Дебютний роман-містерія «Яблуко в тайстрі» вийшов у «Видавництві Старого Лева» у 2016 році. Як журналістка пише на культурні та історико-пізнавальні теми. Улюбленими за десять років роботи журналісткою стали поїздки українськими селами та спілкування з людьми своєї країни, а також написання репортажів. Захоплюється фотографією, українським наївним мистецтвом. Мешкає у Чернівцях.


Дніпровська Книгарня «Є», вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі). тел. (056) 732-13-92


0 коментарів

Залишити коментар

avatar