22 Серпня 2019, 10:54 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація книжки Олени Стяжкіної «Мовою Бога» - 23 Листопада 2016

Презентація книжки Олени Стяжкіної «Мовою Бога»

Категорія: «Події»
Дата: 23 Листопада 2016 (Середа)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 679


Київська Книгарня «Є» та видавництво «Дух і Літера» запрошують на презентацію книжки Олени Стяжкіної «Мовою Бога», яка відбудеться 23 листопада. Початок – о 18.30. Учасники зустрічі: Олена Стяжкіна, Катерина Сінченко, Леонід Фінберг.

Олена Стяжкіна — літераторка, історикиня, авторка десяти книжок художньої прози, член Українського центру Міжнародного ПЕН-Клубу(2014), номінантка Премії імені Василя Стуса (2016)

«Мовою Бога» − повість, в центрі якої історія, що трапилася потойбіч лінії фронту. Авторка описує як люди, які ще вчора могли довіряти одне одному, мати приязні стосунки та будувати спільне майбутнє, враз змінюються і стають ворогами в єдиному, але вже такому різному для них місті. Людське в людині зазнає випробувань. Герої Олени Стяжкіної опиняються в обставинах, де змушені робити вибір, ціна якому − життя.

Олена Стяжкіна. Фото: «Громадське радіо»

Олені Стяжкіній вдається змалювати ситуацію в охопленому війною Донецьку в тонах апоґею трагізму життя конкретних людей, «своїх» і «чужих», як точку неповернення до самого себе... Ні, не збройний проти інших, — внутрішній конфлікт, себто конфлікт із самим собою. Хтозна – можливо, без війни він тривав би зовсім непомітно? Приховано за масками, які вдягаємо щодня, поступово отруюючи самих себе, виснажуючи власні сили, притлумлюючи звірині інстинкти, тривалість яким – ціле життя.

Книга підготована та видана Центром досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства та Центром європейських гуманітарних досліджень НаУКМА .

Київська Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Тел.: (044) 235 88 54


0 коментарів

Залишити коментар

avatar