07 Травня 2021, 22:47 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація книжок Максима Беспалова у Дніпрі - 10 Листопада 2016

Презентація книжок Максима Беспалова у Дніпрі

Категорія: «Події»
Дата: 10 Листопада 2016 (Четвер)
Час: 19:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Дніпро
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі)
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 524


Дніпровська Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжок дніпровського письменника та мандрівника Максима Беспалова «Ліхіє дев`яності: Кузня кадрів Дніпропетровськ» та «Шлях на край світу». Захід відбудеться 10 листопада. Початок — о 19.00. Модератор — Дмитро Козак.

«Ліхіє дев`яності: Кузня кадрів Дніпропетровськ»
У книжці докладно йдеться про зміну географічного, політичного та культурного ландшафту Дніпропетровська у буремний період 1990-х. Історію міста розкрито через призму приватних історій городян: їхніх практик, уподобань та ілюзій. «Дев’яності» для автора це не просто конкретний час, але й певна атмосфера, тип мислення, і тому він завершується тоді, коли починається Революція гідності.

Книга «Шлях на край світу» — це популярні мандрівні нотатки сучасника про середньовічний паломниць¬кий шлях до Собору Святого Якова. Спершу будучи прощею лише для вірян, тепер Каміно перетворилося на туристичний маршрут, відкритий зокрема і для атеїстів. Оповідач зосереджує увагу на особливому відчутті спільності подорожніх, яке виникає під час мандрівки. Книга насичена культурними й історичними екскурсами, тож, окрім як прочитати про особистий досвід паломника, паралельно можна ознайомитися зі звичками Гемінґвея, дізнатися про специфічний досвід спостереження ботафумейро і поглянути на храм, у якому герой опери Ваґнера «Парсіфаль» знаходить Святий Грааль. Buen leer!


Дніпровська книгарня «Є», вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі). Тел. (056)732-13-92


0 коментарів

Залишити коментар

avatar