19 Травня 2024, 23:52 | Реєстрація | Вхід
/ «Забуття» Тані Малярчук в Івано-Франківську - 7 Жовтня 2016

«Забуття» Тані Малярчук в Івано-Франківську

Категорія: «Події»
Дата: 07 Жовтня 2016 (П'ятниця)
Час: 18:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31, 3-й пов.
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1090


Івано-Франківська Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева», в рамках туру з нагоди виходу роману Тані Малярчук «Забуття», запрошують на презентацію книжки та зустріч із авторкою, що відбудеться у п’ятницю, 7 жовтня. Початок – о 18.00. Модератор – Тарас Прохасько.

«Забуття» — одна із найочікуваніших та найяскравіших книжок цього сезону. Це роман, у якому переплітаються дві сюжетні лінії, історична та сучасна: політика і мислителя В’ячеслава Липинського та жінки з теперішнього, яка з його допомогою шукає шлях до себе. Це книжка про час, пам’ять, державність, про сутність речей і про вміння одночасно дивитися назад і вперед. Оформив книжку дизайнер Назар Гайдучик.


«Забуття» — це мій роман про ХХ століття, мої сто років, але не самотності, а втраченої пам’яті, — каже Таня Малярчук. — Це спроба згадати забуте. А також об’єднати індивідуальне і колективне українське, історичну достовірність і художню вигадку, кохання і покликання, божевілля і здоровий глузд, якого, втім, у цьому романі, мабуть, найменше. Його основою несподівано для мене самої стало життя політика-невдахи і пристрасного мислителя В’ячеслава Липинського. Українці дуже перед Липинським завинили. Але ще більше вони завинили перед самими собою, бо були надто слабкими, щоб не стати жертвою. З іншого боку, якраз слабкі і покірливі змогли вижити і народити тих, що пізніше народять нас. Забуття було у цьому процесі відродження необхідним актом самозахисту. Я почуваюся тим крайнім поколінням, яке тепер змушене віддавати борги. Розрізати запалені рани, боротися зі страхом, брати відповідальність, визнавати вину і прощати. Цей роман — данина моєму корінню. Я мусила його написати».

Таня Малярчук (нар. 1983-го р. в Івано-Франківську) — авторка кількох збірок короткої прози (зокрема, «Згори вниз. Книга страхів», «Як я стала святою», «Говорити», «Звірослов») і роману «Біографія випадкового чуда» (2013 р.), есеїстка, регулярно дописує в україно- та німецькомовні медіа. У 2013-му році була відзначена відразу двома літературними нагородами: Vilenica-Kristall (Словенія) та премією імені Джозефа Конрада-Коженьовського.


Івано-Франківськ, Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3-й поверх. Тел.: (094) 928-31-41


1 коментарів

avatar
Трішки про київську презентацію можна почитати тут http://starylev.com.ua/news/roman-zabuttya-tani-malyarchuk-vidchuty-duh-chasu

Залишити коментар

avatar