21 Червня 2024, 00:47 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація «Дороги на Асмару» Сергія Сингаївського - 3 Жовтня 2016

Презентація «Дороги на Асмару» Сергія Сингаївського

Категорія: «Події»
Дата: 03 Жовтня 2016 (Понеділок)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 843


Київська книгарня «Є» та видавництво «Кліо» запрошують на презентацію книжки Сергія Сингаївського «Дорога на Асмару». Захід відбудеться 3 жовтня. Початок — о 18.30.

Історія кохання розгортається на тлі гуманітарної катастрофи – голоду 1984–1986 років в Ефіопії. В епіцентрі боротьби з лихом, що його радянська пропаганда подає як стихійне, опиняється молодий українець, перекладач транспортного загону. Після першого шоку від картин людських страждань і насильства, перших випробувань екзотикою, спокус та розчарувань він усвідомлює, що став частиною складної й цинічної гри, що його країна підтримує братовбивчу війну і накачує зброєю кривавий режим.

Друга, сучасна лінія роману тісно переплетена з першою. Сімейна таємниця, про яку дізнається успішний київський архітектор, перевертає його життя. На шляху до розгадки він зустрічає своє перше справжнє кохання і мусить відповісти собі на безліч запитань, які раніше для нього не існували. За вікном 2012 рік, і, як у 1984-му році, Україна стоїть на порозі вирішальних змін, ще не відчуваючи цього…


Київська книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро "Золоті ворота”. Вхід вільний.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar