18 Лютого 2020, 11:44 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Нон-фікшн.ua: «Книги, які продукують емоції» - 28 Вересня 2016

Нон-фікшн.ua: «Книги, які продукують емоції»

Категорія: «Події»
Дата: 28 Вересня 2016 (Середа)
Час: 17:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 619


Вінницька Книгарня «Є» та літературна медіатека 5books запрошують на дискусію «Щастя є? Книги, які продукують емоції» у рамках проекту «Нон-фікшн.ua», яка відбудеться 28 вересня. Початок – о 18.30.

Чи не найкращий спосіб продати книжку – написати на обкладинці слово ЩАСТЯ. Але крім цього, паперові роздумування про «найголовніше в житті» часто викликають справді бурхливі хвилі обговорень, захоплення і критики. «Бути щасливіше» (до речі, неправильно перекладена назва) Тала Бен-Шахара, «Доставка щастя» Тоні Шея, «Монах, що продав свій Феррарі» Робіна Шарми, «Життя без обмежень» Ніка Вуйчича та безліч інших книг кожна по-своєму шукає шлях до омріяного мільярдами людей щастя. Чи здатні вони реально перевернути світогляд людей і чи дають вони суспільству ключ до подолання глобальних та персональних проблем? І наскільки категорія щастя піддається теоретизуванню? Про це йтиметься у розмові з «найщасливішим перекладачем в Україні» Дмитром Кушніром.

«Нон-фікшн.ua» – спільний проект вінницької Книгарні «Є» та літературної медіатеки 5Books, створений, аби поміркувати разом про тренди українського ринку нон-фікшн та нових медіа, об’єднати активних підприємців, громадян, психологів, митців та медійників довкола трансформацій сучасного українського соціуму і створити неформальний майданчик для поширення нових знань у Вінниці.

Вінницька Книгарня «Є», вул. Соборна, 89. Тел.: (0432) 52-93-41. Вхід вільний.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar