01 Березня 2024, 00:39 | Реєстрація | Вхід
/ «Особливості (транс) національного виховання» - 7 Вересня 2016

«Особливості (транс) національного виховання»

Категорія: «Події»
Дата: 07 Вересня 2016 (Середа)
Час: 17:30
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1194


Вінницька Книгарня «Є» та літературна медіатека 5books запрошують на дискусію «Особливості (транс)національного виховання: розвиток дитини в книжках і на практиці». Захід відбудеться у рамках проекту «Нон-фікшн.ua» 7 вересня. Початок – о 18.30.

Відколи у масовій свідомості існує книжкова культура, не втрачають популярності різні практичні порадники педіатрів і психологів про виховання дитини «від нуля до одиниці». Останні десятиліття, однак, переакцентували увагу батьків і педагогів на дослідження певних національних та соціальних феноменів у розвитку дітей – як-от, наприклад, у книжках «Чому наші діти стають тиранами» Міхаеля Вінтергофа, «Французьке виховання» Памели Дракерман чи «Виховання без нервування» Вікторії Горбунової

Чи варто коригувати свої звички у вихованні з огляду на цифрову епоху і чи можливо дати дітям свободу разом із відповідальністю? Як діти змінюють нас і наші звички комунікації? Чому нам завжди страшно думати про майбутнє наших дітей і майбутнє з нашими майбутніми дорослими? Про це куратори проекту «Нон-фікшн.ua» Олександр Вешелені та Олександр Мельник дискутуватимуть разом із психологом Сергієм Талаляном.«Нон-фікшн.ua» – спільний проект вінницької Книгарні «Є» та літературної медіатеки 5Books, створений, аби поміркувати разом про тренди українського ринку нон-фікшн та нових медіа, об’єднати активних підприємців, громадян, психологів, митців та медійників довкола трансформацій сучасного українського соціуму і створити неформальний майданчик для поширення нових знань у Вінниці.


Початок: 18:30, 7 вересня (у приміщенні «Книгарні Є», вул. Соборна, 89)


0 коментарів

Залишити коментар

avatar