17 Квітня 2024, 22:10 | Реєстрація | Вхід
/ Дискусія «Нон-фікшн.ua. Від книжки до стартапу» - 17 Серпня 2016

Дискусія «Нон-фікшн.ua. Від книжки до стартапу»

Категорія: «Події»
Дата: 17 Серпня 2016 (Середа)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 685


Вінницька Книгарня «Є» та літературна медіатека «5books» запрошують на дискусію «Від книжки до стартапу: чи допомагає бізнес-література стати успішним підприємцем» у рамках проекту «Нон-фікшн.ua», яка відбудеться 17 серпня. Початок – о 18.30.

«Від нуля до одиниці», «Безжальна правда про нещадний бізнес», «Заразливий», «REWORK»… Здається, сьогодні важко уявити розмови про бізнес без згадування цих та інших світових бестселерів. Віднедавна вони доступні й українському читачеві, тож чи варто очікувати хвилю «нової ідеології» у вітчизняному середовищі підприємців та стартаперів? Чи корисно читати книжки про бізнес тим, хто раніше навіть не задумувався про власну справу? І чи можна змінити клімат у малому та середньому бізнесі через західні віяння? Про це куратори проекту «Нон-фікшн.ua» Олександр Вешелені та Олександр Мельник дискутуватимуть разом із маркетологом і головою правління ГО «Час.опис» Мариною Прісняк.

«Нон-фікшн.ua» – спільний проект вінницької Книгарні «Є» та літературної медіатеки «5Books», створений, аби поміркувати разом про тренди українського ринку нон-фікшн та нових медіа, об’єднати активних підприємців, громадян, психологів, митців та медійників довкола трансформацій сучасного українського соціуму і створити неформальний майданчик для поширення нових знань у Вінниці.

Адреса книгарні «Є»: вул. Соборна, 89. Тел.: (0432) 52-93-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar