01 Жовтня 2023, 11:16 | Реєстрація | Вхід
/ «Країна У, або казки чужим дітям» Євгенії Сенік - 23 Вересня 2016

«Країна У, або казки чужим дітям» Євгенії Сенік

Категорія: «Події»
Дата: 23 Вересня 2016 (П'ятниця)
Час: 18:30
Вартість: Вхід: вільний
Місто: Дніпро
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі)
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 951


Дніпровська Книгарня «Є» та видавництво «Книги – ХХІ» запрошують на презентацію книги Євгенії Сенік «Країна У, або казки  чужим дітям». Зустріч відбудеться у п`ятницю, 23 вересня. Початок – о 18.30.

Книжка молодої авторки з Луганська Євгенії Сенік «Країна У, або казки чужим дітям» — це роман про еміграцію, про заробітчанську самотність і нестерпний сум за своєю домівкою. Україна на 5-ому місці у світі серед країн із найбільшою кількістю емігрантів. Серед них – наші кохані, друзі, знайомі чи родичі. Хвиля міграції так чи інакше зачіпає усіх. Та чи можемо ми знати відчуття та почуття тих, хто покидає рідні домівки, хто кожного ранку, дня та вечора марить про свою Країну У? Євгенія Сенік зображає оголений нерв самотності людини, яка покидає Батьківщину, щоб у той же час врятувати в собі «українське»; людини, яка покидає свою дитину, аби читати «казки чужим дітям».


Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом на національним фондом підтримки демократії.


Дніпровська Книгарня «Є», вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі). тел. (056)732-13-92


0 коментарів

Залишити коментар

avatar