26 Липня 2021, 01:29 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація роману Братів Капранових «Забудь-річка» - 31 Серпня 2016

Презентація роману Братів Капранових «Забудь-річка»

Категорія: «Події»
Дата: 31 Серпня 2016 (Середа)
Час: 18:30
Вартість: Вхід: вільний
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: просп. Свободи, 7
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 552


Львівська Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують на презентацію роману Братів Капранових «Забудь-річка», яка відбудеться 31 серпня. Початок – о 18.30.

Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. Багато років опісля випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця у Другій світовій війні.

Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями у кожній українській родині.


Дмитро та Віталій Капранови – українські письменники, публіцисти, засновники видавництва «Зелений пес». Автори книг «Кобзар 2000», «Приворотне зілля», «Закон Братів Капранових», «Зоряний вуйко», «Щоденник моєї секретарки», «Забудь-річка» та ін.


Адреса книгарні «Є»: Львів, просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68. Вхід вільний.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar