22 Січня 2020, 11:11 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація Книги Марини Гримич «КЛАВКА» - 12 Вересня 2019

Презентація Книги Марини Гримич «КЛАВКА»

Категорія: «Події»
Дата: 12 Вересня 2019 (Четвер)
Час: 16:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Слов'янськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Василівська, 27
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 123


Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошує на презентацію нового роману Марини Гримич «КЛАВКА» за участю авторки. Захід відбудеться 12 вересня. Початок - о 17:30.

Дія роману відбувається у Спілці письменників України і в київському письменницькому будинку РОЛІТ у 1947 році під час сумнозвісного Пленуму, відомого в історії розгромом української літератури, зокрема паплюженням Юрія Яновського та Максима Рильського. Проте мало хто знає, що розправою над цими двома класиками не обмежилось: українських літераторів — колег по перу, сусідів по дому — нацьковували одне на одного, користуючись їхніми амбіціями. Учасники подій по-різному вийшли з нелегкої етичної ситуації — хто з високо піднятою головою і усмішкою на устах, а хто — в ганьбі і досмертних докорах сумління. Клавка, секретарка Спілки письменників, знає про письменників усе, а драматичні події відбуваються на її очах. Паралельно, в її досить одноманітному житті старої дівки, відбуваються кардинальні зміни: вона опиняється в центрі любовного трикутника — між відповідальним працівником ЦК КП(б)У і молодим письменником, який щойно повернувся з фронту.

Літературне життя 1940-х, повоєнний Київ, Євбаз, комунальна квартира — це те тло, на якому розгортається динамічний сюжет.


12 вересня, 17:30. Слов'янськ, вул. Василівська, 27


0 коментарів

Залишити коментар

avatar