26 June 2022, 02:42 | Реєстрація | Вхід
/ «В об’єктиві»: зустріч із Анною Золотнюк у Тернополі - 30 August 2016

«В об’єктиві»: зустріч із Анною Золотнюк у Тернополі

Категорія: «Події»
Дата: 30 August 2016 (Tuesday)
Час: 18:00
Вартість: Вхід: вільний
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 5-9
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 935


Тернопільська Книгарня «Є» запрошує на зустріч із фотографом та журналісткою Анною Золотнюк, яка відбудеться в рамках проекту «Крізь об’єктив» у вівторок, 30 серпня. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Анна Золотнюк – журналістка, фотографиня, мандрівниця. Авторка виставки фото цвинтарних скульптур «Memento». Назву «Memento» можна сприймати як зачин вислову, де пропонують пам’ятати про смерть, і як окреме слово, спонуку пам’ятати. Ідея виставки зав’язана навколо пам’яті, різних її проявів та станів. 

Фото: Ольга Трач, www.zz.te.ua

Цвинтарна скульптура – пам’ять, втілеснена в камені. Але скульптура руйнується. На її форму впливають вітри, дощі та час. Камінь обростає мохом. З монолітного та стійкого перетворюється на тендітний. І через кілька десятиліть скульптура – не стільки продукт людської діяльності, скільки часу. Так само відстань років стирає з пам’яті деталі, пропонує перероблений варіант, де оригінал уже недоступний, та й, зрештою, неважливий. Ця скульптура антропоморфна, і саме це цікавить Анну Золотнюк – те, що чимось схоже на неї. Цвинтарна скульптура також проживає своє власне життя: з кам’яних брил люди витесали форми, потім форми розпалися й перетворилися на пісок. Це естетика, яка спонукає узагальнювати і дивитися на все це глобально.

Про техніку фото та фотографування незвичних об’єктів поговоримо на зустрічі з авторкою.

Адреса книгарні «Є»: Тернопіль, вул. Валова, 5-9. Тел.: (0352) 25-44-59


0 коментарів

Залишити коментар

avatar