19 Травня 2024, 12:35 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурс від Форуму видавців для читачів літнього віку - 19 Серпня 2016

Конкурс від Форуму видавців для читачів літнього віку

Категорія: «Конкурси»
Дата: 19 Серпня 2016 (П'ятниця)
Час: 00:00
Місто: Україна
Місце: Форум видавців
Адреса: вул. Шота Руставелі 7, оф. 218
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 2075


Громадська організація «Форум видавців» запрошує пенсіонерів до участі у Всеукраїнському конкурсі, що відбудеться у межах благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання». Учасникам Конкурсу необхідно написати історію про особливу для них книгу чи свою домашню бібліотеку. 

Умови конкурсу:

  • Обсяг тексту: до 3600 знаків.
  • Вимоги до учасників: вік 55+, можливість перебувати на Форумі видавців у Львові з 16 по 18 вересня 2016 р.
  • Текст необхідно надіслати до 19 серпня 2016 на електронну пошту 3vik@bookforum.com.ua (у темі листа зазначити Конкурс «Моя книжкова полиця») або листом на поштову адресу: Форум видавців, вул. Шота Руставелі 7, оф. 218, м. Львів, 79005. 
  • Обов’язково потрібно вказати: ім’я, прізвище, номер телефону, вік, поштову адресу.
Журі Конкурсу обере трьох переможців, які отримають запрошення на 23 Національний книжковий «Форум видавців у Львові». Оголошення переможців відбудеться 16 вересня 2016 року під час гала-концерту за участі відомих українських виконавців.

Переможці Конкурсу також отримають безоплатні подарунки (комплекти книжок) на книжковому ярмарку у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Інформація про переможців Конкурсу буде оприлюднена на сайті bookforum.ua та у партнерських ЗМІ.
Проїзд та проживання переможців Конкурсу забезпечують організатори.


Благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання» проводиться з 2012 року у межах Національного книжкового «Форуму видавців у Львові». Організатор – ГО «Форум видавців». Це акція для пенсіонерів, спрямована на задоволення інтелектуальних потреб старшого покоління, соціалізацію пенсіонерів, їх залучення до культурних активностей та спілкування, а також популяризацію позитивного ставлення до старості та толерантності до літніх людей у суспільстві. Щорічно заходи акції безкоштовно відвідує понад 10 тисяч осіб пенсійного віку, які мають можливість придбати книжки за знижками від видавництв-партнерів на книжковому ярмарку, зустрітись з улюбленими авторами та інтелектуалами, а також відвідати інші заходи спеціальної програми.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar