16 Червня 2024, 21:08 | Реєстрація | Вхід
/ Марися Нікітюк в гостях проекту «Вірші Вночі» - 30 Червня 2016

Марися Нікітюк в гостях проекту «Вірші Вночі»

Категорія: «Події»
Дата: 30 Червня 2016 (Четвер)
Час: 21:21
Вартість: від 50 грн.
Місто: Київ
Місце: Aroma espresso bar
Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 5
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1072


30 червня в гості до проекту «Вірші Вночі» завітає Марися Нікітюк - режисерка, сценаристка, письменниця. Марисю називають надією українського кіно. Цього року вона стала переможцем 10-ї сесії ScripTeast Award в рамках Каннського кінофестивалю, отримавши нагороду за сценарій до фільму «Коли падають дерева». 

А ще, у квітні вийшла книжка прози Марисі «Безодня». Марися почитає нам уривки з «Безодні», а також трошки Гертруди Стайн та Чарльза Буковскі. І, звичайно, ми зробимо традиційний відкритий мікрофон. 


Про проект «Вірші вночі». Щочетверга вночі в Aroma Espresso Bar звучить поезія. Улюблені українські поети, а також просто відомі та якісні люди – музиканти, продюсери, рекламісти, художники тощо, – читають власні поетичні тексти або ті вірші, котрі їх найбільше заворожують та надихають, і розповідатимуть чому. 

Всі кошти, зібрані від вартості входу на «Вірші вночі» передаються до Міжнародного благдійного фонду «Таблеточки», що займається допомогою важкохворим дітям, котрі перебувають на лікуванні в Київському центрі онкогематології «Охматдит».


30 червня. Початок о 21:21. Вартість входу: від 50 грн
м. Київ, Aroma espresso bar, вул. Ділова (Димитрова), 5. Резерв столиків: 044 201 66 33
Група проекту «Вірші вночі» у Facebook: http://facebook.com/virshivnochi


0 коментарів

Залишити коментар

avatar