22 Травня 2024, 15:44 | Реєстрація | Вхід
/ 2 жовтня: Світлана Поваляєва та її вірші вночі (м.Київ) - 1 Жовтня 2014

2 жовтня: Світлана Поваляєва та її вірші вночі (м.Київ)

Категорія: «Події»
Дата: 01 Жовтня 2014 (Середа)
Час: 11:01
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1090Світлана Поваляєва - авторка книг прози та поезії «Ексгумація міста», «Замість крові», «Орігамі-блюз», «Сімург», «Камуфляж в помаді», «Вррум-чарівник» (книга для дітей), Лярви. Небо – кухня мертвих» та БАРДО online. Її читання - це завжди видовище, шоу, тріп. Останнім часом її вкрай рідко можна побачити за цим ділом, тим-то й цінніша її згода почитати для нас ВІРШІ ВНОЧІ. Після - відкритий мікрофон, кошти - традиційно в фонд Таблеточки.Про проект «Вірші вночі»

Щочетверга вночі в Aroma Espresso Bar звучить поезія. Улюблені українські поети, а також просто відомі та якісні люди – музиканти, продюсери, рекламісти, художники тощо, – читають власні поетичні тексти або ті вірші, котрі їх найбільше заворожують та надихають, і розповідатимуть чому. 

Всі кошти, зібрані від вартості входу на «Вірші вночі» передаються до Міжнародного благдійного фонду «Таблеточки», що займається допомогою важкохворим дітям, котрі перебувають на лікуванні в Київському центрі онкогематології «Охматдит».


Четвер, 2 жовтня. Початок о 21:21
Aroma Espresso Bar, м.Київ, Димитрова, 5


0 коментарів

Залишити коментар

avatar