![](https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10599502_764704293590954_699117742354272765_n.jpg?oh=71a18fe3e641760490401f732dac5592&oe=54B41672&__gda__=1417834299_5349185984fed58e845820a43ab1069e)
Світлана Поваляєва - авторка книг прози та поезії «Ексгумація міста», «Замість крові», «Орігамі-блюз», «Сімург», «Камуфляж в помаді», «Вррум-чарівник» (книга для дітей), Лярви. Небо – кухня мертвих» та БАРДО online. Її читання - це завжди видовище, шоу, тріп. Останнім часом її вкрай рідко можна побачити за цим ділом, тим-то й цінніша її згода почитати для нас ВІРШІ ВНОЧІ. Після - відкритий мікрофон, кошти - традиційно в фонд Таблеточки.
Про проект «Вірші вночі»
Щочетверга вночі в Aroma Espresso Bar звучить поезія. Улюблені українські поети, а також просто відомі та якісні люди – музиканти, продюсери, рекламісти, художники тощо, – читають власні поетичні тексти або ті вірші, котрі їх найбільше заворожують та надихають, і розповідатимуть чому.
Всі кошти, зібрані від вартості входу на «Вірші вночі» передаються до Міжнародного благдійного фонду «Таблеточки», що займається допомогою важкохворим дітям, котрі перебувають на лікуванні в Київському центрі онкогематології «Охматдит».
Четвер, 2 жовтня. Початок о 21:21
Aroma Espresso Bar, м.Київ, Димитрова, 5
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/455915057882330/