25 Лютого 2021, 13:00 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Ігор Астапенко в гостях у проекту «ВіршіВночі» - 9 Червня 2016

Ігор Астапенко в гостях у проекту «ВіршіВночі»

Категорія: «Події»
Дата: 09 Червня 2016 (Четвер)
Час: 20:21
Вартість: від 50 грн.
Місто: Київ
Місце: Aroma espresso bar
Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 5
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 656


9 червня в гості до проекту «ВіршіВночі» завітає молодий поет Ігор Астапенко. На його рахунку вже дві поетичні збірки і перша премія цьогорічного «Гранослова». Ігор презентуватиме свою нову книжку «Лихотомія».

Лихотомія - це розгорнута лірична алюзія на дитинство. Тут є горіхи, жуки, мурахи, метелики, яблуні, шовковиця і смородина. Тут є куріння очерету, гра у футбол, дриглювання черешень, солоне варення, дитячі закоханості й дорослі жорстокості. Тут є поезія - тонка, прозора, іронічна, така, що існує на папері й за його межами. Тут є життя, наснажене соковитою естетикою Лихотомії.


Про проект «Вірші вночі». Щочетверга вночі в Aroma Espresso Bar звучить поезія. Улюблені українські поети, а також просто відомі та якісні люди – музиканти, продюсери, рекламісти, художники тощо, – читають власні поетичні тексти або ті вірші, котрі їх найбільше заворожують та надихають, і розповідатимуть чому. 

Всі кошти, зібрані від вартості входу на «Вірші вночі» передаються до Міжнародного благдійного фонду «Таблеточки», що займається допомогою важкохворим дітям, котрі перебувають на лікуванні в Київському центрі онкогематології «Охматдит».


9 червня. Початок о 21:21. Вартість входу: від 50 грн
м. Київ, Aroma espresso bar, вул. Ділова (Димитрова), 5. Резерв столиків: 044 201 66 33
Група проекту «Вірші вночі» у Facebook: http://facebook.com/virshivnochi


0 коментарів

Залишити коментар

avatar