28 Листопада 2022, 03:59 | Реєстрація | Вхід
/ «Майстерня перекладу Олекси Логвиненка» в Києві - 27 Травня 2016

«Майстерня перекладу Олекси Логвиненка» в Києві

Категорія: «Події»
Дата: 27 Травня 2016 (П'ятниця)
Час: 16:00
Місто: Київ
Місце: Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Адреса: проспект 40-річчя Жовтня, 3, кім. 344
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 607


27 травня 2016 р. о 16.00 год. в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського в рамках постійно діючого семінару Австрійської бібліотеки «Майстерня перекладу Олекси Логвиненка» відбудеться презентація монографії перекладача та перекладознавця, доцента кафедри теорії та практики перекладу з німецької мови Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, Марії Іваницької «Особистість перекладача в українсько-німецьких літературних взаєминах»

Монографія пропонує цілісну картину історії українсько-німецького художнього перекладу від середини XIX-го ст. до середини другого десятиліття XX-го ст. У центрі уваги знаходиться  постать перекладача як поліфункціонального культурного посередника, діяльність якого розглядається в широкому соціокультурному, політичному, особистісному контексті. Дослідження є спробою комплексного осмислення ролі перекладача у представленні  України, її культури й літератури на німецькомовних теренах.
 
У заході візьмуть участь: Австрійський культурний форум в Києві, перекладачі, книговидавці та студенти-германісти київських вузів.

Презентація відбудеться у залі Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, за адресою: проспект 40-річчя Жовтня, 3, кім. 344 (ст. метро «Деміївська»).

Організатори заходу: Австрійська бібліотека у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського. Довідки за телефоном: +38 (044) 525-86- 42 або за е-mail: osterbibl@ukr.net


0 коментарів

Залишити коментар

avatar