31 Березня 2023, 00:32 | Реєстрація | Вхід
/ Поетичний вечір Анни Гальберштадт у Києві - 20 Травня 2016

Поетичний вечір Анни Гальберштадт у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 20 Травня 2016 (П'ятниця)
Час: 18:00
Місто: Київ
Місце: Національний музей медицини України
Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 37
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 696


У п'ятницю, 20 травня, о 18.00 в Національному музеї медицини України виступить Анна Гальберштадт, поет, психолог, авторка наукових робіт з теми адаптації на Заході іммігрантів з СРСР, Росії і країн Східної Європи, а також про методи сімейної, групової та індивідуальної психотерапії. 

Анна Гальберштадт - автока поетичних збірок Vilnius Diary і Transit, багатьох публікацій в американських літературних журналах, фіналістка 4 поетичних конкурсів. Цьогоріч вона отримала приз International Merit Award в міжнародному конкурсі Poetry 2016 журналу Atlanta Review. Її вірші й переклади (англійською, литовською) надруковано в низці літературних журналів. В даний час Анна працює над книгою перекладів американської поетеси Айлін Майлз на російську.

Вірші Анни прозвучать як англійською, так і в перекладах Тетяни Родіонової українською. 


Починаючи з 17.00 всі бажаючі зможуть також подивитися виставку художніх робіт сучасних американських художників (Arie A. Galles, Susan Erony, Vitaly Komar and Anna Halberstadt, Aharon Gluska, Ruth Liberman, Verena Kaminiarz, Aziz & Cucher), приурочену до теми «Медицина після Голокосту». Виставка являє собою творчий відповідь, осмислення авторами зв'язку медицини, біології, генетики та викривлення лікарської і наукової етики, злочинних експериментів і практик зі знищення людей за часів нацизму, а також того, які висновки було зроблені за повоєнний час. Куратор виставки - Ендрю Вайнстайн. Представлено також книги з колекції музею та постери про медицину під час і після Голокосту.


20 травня. Початок о 17:00 Вхід вільний, кількість місць обмежено (до 100)
Київ, Національний музей медицини України, вул. Богдана Хмельницького, 37


0 коментарів

Залишити коментар

avatar