01 Жовтня 2023, 12:53 | Реєстрація | Вхід
/ Дитяча субота. Інтерактивна лекція про розмальовки - 2 Квітня 2016

Дитяча субота. Інтерактивна лекція про розмальовки

Категорія: «Події»
Дата: 02 Квітня 2016 (Субота)
Час: 13:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: YeBookstore
Кількість переглядів: 1243


Книгарня «Є» запрошує родини з дітьми від трьох років, а також креативну молодь на інтерактивну лекцію, присвячену розмальовкам-антистрес, зокрема розмальовці видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» «Гаррі Поттер». Захід відбудеться в суботу, 2 квітня

Захід нестиме елементи театралізованого дійства. Лектор – Світлана Колінько, адміністратор групи в соцмережі «Гаррі Поттер українською», студентка Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, консультант книгарні «Є»Аніматори – Вікторія Ваколюк, Софія Грицкевич

Будемо розмальовувати, з’ясуємо, чи є від розмальовок користь, якщо є, то яка, і дійдемо згоди, чи можна використовувати матеріал популярного «Гаррі Поттера» у забавах із дітьми. 


Розмальовки-антистрес з’явились в Україні у 2014 році і вже зараз потрапили в топи в усіх місцях їхньої реалізації. Причину такої популярності розмальовок ви зможете дізнатись, завітавши на нашу інтерактивну лекцію, на якій ви не тільки отримаєте корисну інформацію, але й зможете самі розфарбувати деякі сторінки з розмальовки «Гаррі Поттер» і на власному досвіді відчути вплив цього процесу на ваш внутрішній стан. 

Розмальовування – це не тільки творчий процес і мистецтво. Це можливість створити духовний зв'язок з тією людиною, з якою ви щось творите пліч-о-пліч. Чекаємо на вас! 

2 квітня. Початок о 12:00. Вхід: вільний. Вік дітей — від 3 років. 
Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Вхід вільний. Тел. (044) 235 88 54


0 коментарів

Залишити коментар

avatar