02 Грудня 2021, 14:30 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки «Гаррі Поттер і прокляте дитя» - 8 Жовтня 2016

Презентація книжки «Гаррі Поттер і прокляте дитя»

Категорія: «Події»
Дата: 08 Жовтня 2016 (Субота)
Час: 17:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Дніпро
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі)
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 618


Дніпровська Книгарня «Є» та видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га» запрошують на найочікуванішу для всіх поттероманів подію цієї осені – презентацію українського перекладу нової книжи Джоан Ролінґ «Гаррі Поттер і Прокляте дитя». Захід відбудеться 8 жовтня за участю адміністраторки групи в соцмережах «Гаррі Поттер українською» Світлани Колінько. Початок — о 18.00.

На нашому заході ви візьмете участь у дискусії, пов’язаній з новою книжкою, матимите можливість виграти примірник «Гаррі Поттера і Проклятого дитя», відповідаючи на запитання вікторини, а також – познайомитеся з поттероманами вашого міста і отримаєте масу вражень!

«Гаррі Поттер і прокляте дитя» є офіційною восьмою книжкою «поттеріани». Дія п'єси відбувається через 19 років після битви за Гоґвортс і розповідає про працівника Міністерства магії Гаррі Поттера та його сина Албуса. Дорослий Гаррі працює в Міністерстві Магії і виховує трьох дітей-школярів. Однак у міру розвитку сюжету Гаррі буде змушений боротися з минулим, яке не бажає залишатися там, де йому належить бути, а його другий син Албус Северус стикається з вантажем сімейного спадщини.


Дніпровська Книгарня «Є», вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі). тел. (056)732-13-92


0 коментарів

Залишити коментар

avatar