10 Серпня 2022, 08:30 | Реєстрація | Вхід
/ #3. Проект «Війна»: Оксана Романів, Олена Максименко - 14 Березня 2016

#3. Проект «Війна»: Оксана Романів, Олена Максименко

Категорія: «Події»
Дата: 14 Березня 2016 (Понеділок)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: YeBookstore
Кількість переглядів: 748


Книгарня «Є» в рамках проекту «Війна» запрошує на зустріч із Оксаною Романів та Оленою Максименко. Захід відбудеться 14 березняМодератор зустрічі  Олена Задорожна

«Війна» — цикл зустрічей у книгарнях «Є». Безпосередні учасники війни на Сході України — військові, волонтери, медики, капелани — у форматі відкритих розмов та публічних дискусій говорять як про власний досвід війни, так і про загальні проблеми, спричинені подіями на Сході України.

Тема жінки на війні — той плацдарм, де ламаються списи. З одного боку, суспільство намагається бути толерантним, та все ж настирно вилазять усілякі фрази на зразок «запрошуємо на службу громадян призовного віку та жінок». Однак мало хто сперечатиметься, що на плечах жіноцтва тримається чималий шматок фронтового життя: від діловодства до розвідки. Жінки-кулеметниці, жінки-снайпери, жінки-медики, на жаль, окрім службових обов'язків, покладених на них, мають щоденно доводити справами, що вони гідні чоловічого братства. 


Про непрості стосунки жінки з війною, а також із командуванням, яке здебільшого уперто не хоче визнавати рівне право статей виконувати свій обов'язок перед Вітчизною, розкажуть Олена Максименко — журналістка, письменниця, військовий медик підрозділу «Госпітальєри»  та Оксана Романів — лікарка Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, письменниця.


14 березня. Початок о 18:30. Вхід: вільний. Тел. (044) 235 88 54
Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar