11 Квітня 2021, 15:51 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Бог Скорпіон» Вільяма Ґолдінґа у Тернополі - 11 Березня 2016

«Бог Скорпіон» Вільяма Ґолдінґа у Тернополі

Категорія: «Події»
Дата: 11 Березня 2016 (П'ятниця)
Час: 19:00
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова 7-9
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 642


11 березня проект «Вавилонська бібліотека» та видавництво «Книги-ХХІ» презентують в Тернополі книжку «Бог Скорпіон», лауреата Нобелівської премії з літератури Вільяма Ґолдінґа. Подія відбудеться за участі автора візуального концепту книжки Олександра Приймака о 18:00 в тернопільській книгарні «Є».
 
«Бог Скорпіон» – це стилізована історія з життя стародавніх єгиптян у якій Вільям Ґолдінґ проводить реконструкцію Єгипетського царства. Однак, головне значення має не історична відповідність, а параболічний етично-філософський підтекст, книжки. «Бог Скорпіон» відкриває несподівані перспективи погляду на природу людини і її взаємодії з державою.

 
Вільям Ґолдінґ, автор 13 книжок, лауреат Букерівської премії та Нобелівської премії з літератури, котру отримав 1983 року «За романи, які завдяки проникливості реалістичного наративного мистецтва, різноманіттю й універсальності міфу, змальовують умови людського існування в сучасному світі».
 
Переклад книжки здійснив Дмитро Костенко, візуальний супровід створив художник Олександр Приймак. «Бог Скорпіон» став першою співпрацею між проектом «Вавилонська бібліотека» та видавництвом «Книги-ХХІ».


11 березня. Початок о 18:00. Вхід: вільний | Тернопіль, Книгарня «Є», вул. Валова 7-9
Контактна особа: Наталя Флорескул, (095) 395 06 51


0 коментарів

Залишити коментар

avatar