09 Травня 2021, 16:29 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Публічна розмова з письменницями Амеліною та Якимчук - 4 Лютого 2016

Публічна розмова з письменницями Амеліною та Якимчук

Категорія: «Події»
Дата: 04 Лютого 2016 (Четвер)
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Буква»
Адреса: вул. Б.Хмельницкого, 3Б
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 704


Війна відбувається не лише на фронті. Вона точиться на телеекранах, на сторінках медіа та соцмереж і є не менш згубною, ніж фізичне протистояння. Бурхливі дискусії наприкінці минулого року засвідчили, що об’єктом ненависті дуже легко стають навіть улюбленці публіки – достатньо вчинку чи висловлювання, що не відповідають загальним очікуванням.

Що можна протиставити мові ненависті? Чи потрібно шукати шляхи порозуміння з ворогом? І чи можливе справжнє співчуття до Іншого – людини інших політичних поглядів, віри, національності, мови? На ці питання шукатимуть відповіді письменниці Вікторія Амеліна та Любов ЯкимчукРозмову модеруватиме журналістка і менеджерка культурних проектів Галина Танай.


Вікторія Амеліна народилася у Львові. В 14 років разом із батьком іммігрувала в Канаду, однак згодом повернулася в Україну. 10 років працювала програмістом і менеджером у міжнародних компаніях, об’їхавши півсвіту – від Непалу до Силіконової Долини. У 2014 покинула кар’єру в IT і стрімко увійшла в літературу: за один рік стала лауреаткою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» і видала дебютний роман «Синдром листопаду, або Homo Compatiens». Роман розповідає історію цілого покоління від розвалу СРСР до Майдану на прикладі пересічного українця Кості, в якого є одна незвичайна здатність: співчувати іншим, переживаючи чужі події як свої власні: від буденних проблем до війн і революцій. 

Любов Якимчук народилася в Первомайську Луганської області, до 2008 мешкала в Луганську. Поетка, журналістка, менеджерка культурних проектів. Авторка поетичних збірок «МОДА» та «Абрикоси Донбасу». Організаторка проекту «Рік Семенка» (2012), присвяченого українському футуристу Михайлю Семенку. Кураторка літературної програми культурного форуму «Донкульт» (2015), культурного проекту «Метро до Кибинець». У 2015 увійшла в топ-100 людей культури України за версією журналу «Новое время».


4 лютого. Початок о 19:00. Вхід: вільний. 
Київ, Книгарня «Буква», вул. Б.Хмельницкого, 3Б


0 коментарів

Залишити коментар

avatar