29 Травня 2024, 16:01 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книги оповідань Олега Сeнцова - 28 Січня 2016

Презентація книги оповідань Олега Сeнцова

Категорія: «Події»
Дата: 28 Січня 2016 (Четвер)
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Довженко книги.кава.кіно»
Адреса: вул. Бульварно-Кудрявська 43А
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1532


Книгарня «Довженко книги.кава.кіно» запрошує Вас на презентацію книги українського кінорежисера, сценариста та письменника Олега Сенцова, що відбудеться 28 січня о 19:00 за адресою вул.Бульварно-Кудрявська 43А.

Як відомо з подій останнього року, автору книги за оптимістичною назвою «Купіть книгу — вона смішна» довелось стати жертвою російської пропаганди і опинитись в епіцентрі резонансного скандалу. Несправедливо засуджений до 20-річного ув`язнення, Олег Сенцов не втратив обличчя і натомість став взірцем громадянської мужності, незламності та людської гідності. Всесвітньо відомі письменники та режисери марно звертались до представників російського кінематографу із проханням посприяти звільненню українського режисера. 


Роман «Купіть книгу — вона смішна» парадоксальним чином не містить жодного натяку на сумні події в житті автора. Навпаки, його назва цілком відображає зміст. Це дуже веселий, дуже дотепний та дуже легкий для сприйняття твір. 

Видавництво Фолiо із особливою шаною презентує роман Олега Сенцова «Купіть книгу — вона смішна» та виражає вдячність модераторам заходу – письменнику і сценаристу Андрію Куркову, а також телеведучому, журналісту та історику Данилу Яневському.


28 січня. Початок о 19:00. Вхід: вільний.
м. Київ, Книгарня «Довженко книги.кава.кіно», вул.Бульварно-Кудрявська 43А


0 коментарів

Залишити коментар

avatar