06 Березня 2021, 10:29 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Літературна школа «Від вигадки до книжки». - 11 Січня 2016

Літературна школа «Від вигадки до книжки».

Категорія: «Події»
Дата: 11 Січня 2016 (Понеділок)
Час: 13:00
Вартість: 1500 грн.
Місто: Київ
Місце: Національний музей Тараса Шевченка
Адреса: бул. Шевченка, 12
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 998


11-15 січня в Києві відбудеться Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки». Відомі дитячі письменники поділяться з маленькими слухачами літературною майстерністю, секретами створення героїв, сюжетів, ілюстрацій та власне книжок. Твори та ілюстрації всіх учасників школи надрукують повноцінною книжкою.
 
Лектори і тренери школи – досвідчені та професійні дитячі письменники, видавці, казкарі та ілюстратори.
 
Учасники дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також лектори поділяться процесом створення книжок та успішними практиками їх презентації.
 
Твори та ілюстрації усіх випускників школи надрукують повноцінною книжкою. Кожна дитина отримає авторські примірники.
 
Програма «Від вигадки до книжки» спеціально розроблена для дітей віком 7-12 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності. Програма складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять.

 
Авторка програми школи – Тетяна Щербаченко – дитяча письменниця, літературний критик, головний редактор першого український універсального інформаційного ресурсу про видання для дітей та юнацтва «BaraBooka. Простір української дитячої книги».
 
Як взяти участь? 

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Кількість місць обмежена. Вік дітей – 7-12 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1500 грн.

У вартість входить: навчальна та розважальна програма, видання книжки, смачні перерви, роздаткові матеріали, сертифікат (за вимогою – офіційна довідка для школи).
 

Дати проведення: 11-15 січня 2016 року 
Місце проведення: Національний музей Тараса Шевченка (бул. Шевченка, 12)
Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81)  
Детальніше про школу читайте за посиланням: http://facebook.com/events/569302543223967/
 
Організаційні партнери: Мала академія наук України, Національний музей Тараса Шевченка, портал «Барабука», УНВЦ «Рідна мова»


0 коментарів

Залишити коментар

avatar