16 Червня 2024, 20:48 | Реєстрація | Вхід
/ Дитяча літературна школа - літній набір у Києві - 6 Червня 2016

Дитяча літературна школа - літній набір у Києві

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 06 Червня 2016 (Понеділок)
Час: 09:00
Вартість: 1500 грн.
Місто: Київ
Місце: Дім освіти та культури «Майстер Клас»
Адреса: вул. Лаврська, 16-А
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1162


6-10 червня в Києві відбудеться Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки». П’ять днів розумних і корисних канікул разом із відомими письменниками! Маленькі автори не тільки оволодіють початками літературної майстерності, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій, а ще й стануть авторами справжньої книжки.

Лектори і тренери школи – досвідчені та професійні письменники, видавці, казкарі та ілюстратори.

Учасники дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також лектори поділяться процесом створення книжок та успішними практиками їх презентації. 

Твори та ілюстрації усіх випускників школи надрукують справжньою книжкою. Кожна дитина отримає авторські примірники. 

Програма «Від вигадки до книжки» спеціально розроблена для дітей віком 8-12 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності. Програма складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять. 


Авторка програми школи – Тетяна Стус (Щербаченко) – дитяча письменниця, літературний критик, головний редактор першого український універсального інформаційного ресурсу про видання для дітей та юнацтва «BaraBooka. Простір української дитячої книги»

Як взяти участь?

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету: https://goo.gl/7gfyps Кількість місць обмежена. Вік дітей – 8-12 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1500 грн. У вартість входить: навчальна та розважальна програма, видання книжки, смачні перерви, роздаткові матеріали, сертифікат. 


Дати проведення: 6-10 червня 2016 року (заняття будуть приходити щодня з 09:00 до 14:00)
Місце проведення: Дім освіти та культури «Майстер Клас» (вул. Лаврська, 16-А)
Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81, litosvita.org @ gmail.com) 

Організаційні партнери: Мала академія наук України, Дім освіти та культури «Майстер Клас», портал «Барабука», УНВЦ «Рідна мова»
Інформаційні партнери: Діти в місті, Litcentr, Буквоїд, Читомо, ЛітАкцент, Дім освіти та культури «Майстер Клас»


0 коментарів

Залишити коментар

avatar