26 Липня 2021, 00:17 | Реєстрація | Вхід
/ «Підліткова літературна школа» у Пущі-Водиці - 25 Грудня 2016

«Підліткова літературна школа» у Пущі-Водиці

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 25 Грудня 2016 (Неділя)
Час: 14:00
Вартість: 2500/3000 грн.
Місто: Київ, Пуща-Водиця
Місце: Центр дитячої наукової творчості «MANLAB.CAMP»
Адреса: вул. Квітки Цісик, 14
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1338


25-30 грудня в курортній місцині Пуща-Водиця «Центр літературної освіти» спільно з «Малою академією наук України» вп’яте проведуть «Підліткову літературну школу». Відомі письменники поділяться з юними авторами літературною майстерністю та секретами успішного письма. Лектори і тренери – професійні письменники, літературознавці та видавці. Твори всіх учасників надрукують справжньою книжкою.

Програма школи спеціально розроблена для підлітків віком 13-16 років і складається з 40 годин інтерактивних і практичних занять. У програмі – лекції та майстер-класи, тренінги і творчі завдання, літературні вечори та ігри. Автори програми школи – Тетяна Стус та Володимир Арєнєв, який також є і куратором школи.

Учасники школи дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма: 
  • де знаходити ідеї для творів; 
  • що має бути в цікавому сюжеті, і як його сконструювати; 
  • як створювати героїв і персонажів; 
  • що робить текст динамічним і захопливим; 
  • як знайти свій стиль; 
  • звідки брати натхнення.
Твори всіх випускників школи надрукують справжньою книжкою, яку буде презентовано публіці після завершення школи. Кожен учасник отримає свої авторські примірники.


Як взяти участь?
Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету: https://goo.gl/ZTRJJO Кількість місць обмежена. Вік учасників – 13-16 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок.

Вартість: 2500 грн (при оплаті до 15 грудня включно); 3000 грн (при оплаті після 15 грудня). У вартість входить: проживання, 3-разове харчування, навчальна та розважальна програма, видання книжки, роздаткові матеріали, сертифікат.


Дати проведення: 25-30 січня 2016 року. Місце: Міжнародний центр дитячої наукової творчості «MANLAB.CAMP» (Київ, Пуща-Водиця, вул. Квітки Цісик, 14)

Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767- 43-81, litosvita.org@gmail.com)
Організатори: Центр літературної освіти, Мала академія наук України
Організаційні партнери: портал «Барабука», УНВЦ «Рідна мова»


0 коментарів

Залишити коментар

avatar