04 Лютого 2023, 14:42 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація роману «Атлант розправив плечі» - 16 Грудня 2015

Презентація роману «Атлант розправив плечі»

Категорія: «Події»
Дата: 16 Грудня 2015 (Середа)
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце: книгарня «Буква»
Адреса: вул. Хрещатик, 13
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 878


Унікальний стиль Айн Ренд з року в рік знаходить тисячі прихильників у всіх куточках світу. Популярність видання не згасає вже майже шістдесят років. У світі на сьогодні продано понад 50 млн примірників твору.
 
Світовий бестселер «Атлант розправив плечі» українською мовою вийшов у видавництві «Наш Формат» навесні цього року і вже за кілька місяців став бестселером. 16 грудня о 19:00 в книгарні «Буква» відбудеться презентація нового видання – у твердій палітурці та в подарунковому футлярі.
 
Спікери:
  • Олександр Саврук, декан Києво-Могилянської бізнес школи [kmbs]
  • Владислав Кириченко, засновник «Нашого Формату»
  • Антон Мартинов, директор «Нашого Формату»

«Атлант…» – magnus opus Айн Ренд, який вона писала 12 років. Згідно з даними опитування Бібліотеки Конгресу США, це друга після Біблії книга, що змінила життя американських читачів. Бурхливі обговорення фундаментальної трилогії, великої «політичної притчі» тривають від 1957 року, на ній виросли три покоління американців, мільйони «атлантів» розлетілися по всьому світу. Три частини трилогії названі відповідно до основних законів логіки: «Несуперечність», «Або-або», «А є А». В останній частині свого фундаментального роману ідей Айн Ренд змальовує цілісну філософську систему, яка досі викликає палкі дискусії, де від захвату до обу­рення — один крок.

Айн Ренд – (англ. Ayn Rand; Аліса Розенбаум, 1905-1982) – американська письменниця єврейського походження, філософ, яка створила філософську систему об'єктивізму. Почала писати сценарії з восьми років, а пригодницьку прозу – з десяти. Емігрувала в Америку в 1926 році,  працювала помічницею режисера в Голлівуді, потім переїхала до Нью-Йорка, щоб присвятити себе філософії та літературній творчості. Справжня слава до Ренд прийшла після написання антиутопії «Гімн» (1938). Водночас на ім'я авторки працювала кіноіндустрія: твори Ренд екранізували в Штатах, в Італії… Амбіції дівчини, яка прагнула підкорити «фабрику мрій» не обмежувалися кіномистецтвом, талант Ренд мав стати «втіленням слави і величі всього світу».


Презентація роману «Атлант розправив плечі» відбудеться 16 грудня о 19:00 в книгарні «Буква» (вул. Хрещатик, 13). Вхід вільний.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar