14 Листопада 2019, 16:50 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Нове Життя» Маргарити Сурженко у Дніпропетровську - 15 Грудня 2015

«Нове Життя» Маргарити Сурженко у Дніпропетровську

Категорія: «Події»
Дата: 15 Грудня 2015 (Вівторок)
Час: 17:30
Місто: Дніпропетровськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Глінкі, 15
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 502


Книгарня «Є» та видавництво Discursus запрошують на презентацію книги Маргарити Сурженко «Нове життя». Зустріч відбудеться у середу, 15 грудня. Початок о 18:30. Модератор Надія Вовк.

Книжка Маргарити Сурженко «Нове життя. Історії з Заходу на Схід» – це спроба зрозуміти тих, хто опинився по той бік фронту й захотів там лишитися. Які мотиви і які ідеали? Яка любов і яка ненависть? Адже відчуття і почуття в усіх однакові. Адже кожен вміє відрізнити зло від добра. Але завжди хтось опиняється по той бік, а хтось – по цей.


Маргарита Сурженко народилася у Луганську. З раннього віку почала писати і не раз запитувала себе: «Чому ми живемо в Україні, а розмовляємо російською мовою?». Переїхавши у 2006 році до Києва на навчання, дівчина зрозуміла, що знайшла своє улюблене місто. Та доля подарувала їй невеличке випробування, яке пізніше стало джерелом натхнення для написання нових творів. У 2012 році Маргарита повернулася до Луганська й була свідком подій, які почали загострюватись навесні 2014 року. Влітку покинула місто, побувала в Кривому Розі, Луцьку, Києві, селі Головно на Волині. Усі ці події надихнули на написання її першої книжки «АТО. Історії зі Сходу на Захід».


15 грудня. Початок о 18:30. Вхід: вільний
Дніпропетровськ, Книгарня «Є», вул. Глінкі, 15 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar