29 Травня 2024, 15:33 | Реєстрація | Вхід
/ «Шлях до себе. Відверто» Оксани Лозинської у Рівному - 23 Грудня 2019

«Шлях до себе. Відверто» Оксани Лозинської у Рівному

Категорія: «Події»
Дата: 23 Грудня 2019 (Понеділок)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Рівне
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Короленка, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 458


Книгарня «Є» та видавництво «Дискурсус» запрошують на презентацію книжки Оксани Лозинської «Шлях до себе. Відверто». Захід відбудеться 23 грудня. Початок – о 18:30. Модераторка – Аріна Крапка.

Оксана Лозинська розповідає про власний досвід навчання і викладання в голландських вишах, про систему нідерландської вищої освіти та проектно-дослідницьку діяльність, про культурний шок, про емоційне вигорання як діагноз та його лікування в Нідерландах, про медитацію і її вплив на самопочуття людини, про занурення в нідерландську мову і культуру.

Як пише сама авторка: 
«Ця книга – про самореалізацію й успіх, злети й падіння, особистісний та професійний ріст. Це моя відверта історія про те, як не втратити себе на життєвому. Ніколи не сумнівайтеся в собі, ніколи не бійтеся впасти. Не бійтеся робити помилки: вони вчать нас правильно чинити наступного разу та відкристалізовувати свій професіоналізм».

Оксана Лозинська народилася і виросла в Луцьку. Навчалася у Києві, має диплом магістра з міжнародної економіки. З 2007 року мешкає в Нідерландах. Нині працює в Інституті комунікацій, медіа та ІТ університету Ганзе (Hanze), м. Гронінген. Викладачка та коуч студентських дослідницьких команд у проєктах зі сталого розвитку, міжнародних і міжкультурних комунікацій.

Аріна Крапка - журналістка, організаторка публічних заходів.

23 грудня, 18:30. Книгарня «Є», Рівне, Вул. Короленка, 2


0 коментарів

Залишити коментар

avatar