01 Жовтня 2023, 12:42 | Реєстрація | Вхід
/ Creative writing з Тіло Шульцом. Оповідання за вікенд» - 31 Жовтня 2015

Creative writing з Тіло Шульцом. Оповідання за вікенд»

Категорія: «Події»
Дата: 31 Жовтня 2015 (Субота)
Час: 10:00
Вартість: 450 грн.
Місто: Львів
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1120


Проект «Їздець» розпочинає серію майстер-класів з creative writing: письменники на практиці навчатимуть молодих авторів працювати над літературними текстами. 

Першою подією стане авторський курс письменниці, перекладачки та журналістки Галини (Гаськи) Шиян «Creative writing з Тіло Шульцом. Оповідання за вікенд», що відбудеться 31 жовтня-1 листопада 2015 року у Львові.

Головна особливість майстер-класу Гаськи Шиян – це поєднання теорії з роботою «в полі»: учасники навчатимуться збирати й опрацьовувати матеріал для власних текстів на вулицях Львова. Протягом дводенного курсу учасники дізнаються:
  • Як працювати зі страхами і табуйованими темами;
  • Як трансформувати особистий досвід і створювати персонажів, уникаючи зайвого автобіографізму;
  • Де і як збирати матеріал для власних текстів; 
  • Якою має бути структура вдалого тексту;
  • Як створювати діалоги, епізоди, описи, працювати з родинними історіями;
  • Як написати оповідання за два дні.

Курс «Creative writing з Тіло Шульцом. Оповідання за вікенд» включатиме теоретичний блок, робочу прогулянку по Підзамчому за маршрутом оповідання Гаськи Шиян «Тіло Шульца», вечірній паб-крол та блок роботи на Личаківському цвинтарі. Протягом дводенної програми учасники створять по одному оповіданню і під час анонімного розбору текстів отримають практичні рекомендації від Гаськи Шиян. 

У перспективі найкращі твори учасників курсу увійдуть до альманаху «Місто, що надихає книгу». Альманах буде виданий робочою групою, що працює над висуненням Львова на здобуття статусу міста літератури ЮНЕСКО.

Галина (Гаська) Шиян – письменниця, перекладачка, видавчиня, підприємиця, аматорка фото і поезії. Народилася у 1980 році у Львові. Має класичну філологічну освіту, захоплюється філософією гедонізму. У 2012 переклала та опублікувала роман Букерівського лауреата ДіБіСі П’єра «Світло згасло в Країні Див» та створила на основі твору проект «Декаданс Бере Своє», який синтезував текст, візуальне мистецтво і музику. У 2013 році стала мамою і зараз поєднує творчість із вихованням доньки. Дебютний роман Гаськи Шиян «Hunt, Doctor, Hunt» вийшов 2014 року у Видавництві Старого Лева. Того ж року видавництво КСД видало збірку «Волонтери», до якого увійшло оповідання Шиян «Гусінь». Дописувачка часопису «Просто неба». Новели письменниці публікуються на сайті журналу L'Officiel Ukraine.

Зображення - skyscrapercity.com

Детальна програма курсу авторського курсу Гаськи Шиян доступна зареєстрованим учасникам.  Для роботи протягом курсу потрібно мати: нотатник, ноутбук або планшет, фотоапарат, диктофон (камери і диктофона на смартфоні буде достатньо).

Для участі у програмі «Creative writing з Тіло Шульцом. Оповідання за вікенд» необхідно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/IaOe3R
Вартість програми – 450 грн, для студентів та учасників попередніх подій проекту «Їздець» – 400 грн. Реєстрація триває до 29 жовтня 2015 року включно.

Програма розрахована на учасників із різних міст. Учасники з інших міст купують квитки до Львова та назад самостійно. За потреби організатори можуть допомогти з пошуком та бронюванням житла у Львові.


31 жовтня - 1 листопада 2015, Львів
Додаткова інформація доступна за посиланням http://facebook.com/yizdetz 
Якщо у вас є питання, пишіть нам на yizdetz@gmail.com або дзвоніть на +38 (099) 417 25 62


0 коментарів

Залишити коментар

avatar