18 Квітня 2024, 09:45 | Реєстрація | Вхід
/ Зустріч із авторкою роману «За спиною» Гаською Шиян - 31 Березня 2019

Зустріч із авторкою роману «За спиною» Гаською Шиян

Категорія: «Події»
Дата: 31 Березня 2019 (Неділя)
Час: 17:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Р. Іваничука
Адреса: пл. Ринок 9
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 705


31 березня о 16:00 у Львівській бібліотеці для юнацтва ім. Р. Іваничука - зустріч із авторкою роману «За спиною» Гаською Шиян. Модерує: Тетяна Пилипець

Війна на Сході ставить перед вибором не лише чоловіків, але й їхніх жінок і подруг. І не кожна з них готова піддатися суспільному тиску і погодитися із загальноприйнятим сценарієм та прийняти роль, яка належиться жінці, яка чекає в тилу. 

В основі роману історія 27-річної Марти. Її бойфренд у зв’язку з війною на сході нашої країни, отримує повістку і вирішує проміняти затишне життя, хорошу роботу і саму Марту на бліндажі. Це руйнує звичний стан речей і їхнє сприйняття. Врешті дівчина і сама вирішує змінитись та переосмислити реальність. Ситуації, люди, локації все це підштовхує саме до цього. 

Новий роман Гаськи Шиян зачіпає багато болючих і потрібних до обговорення у наших реаліях тем, як то військовий і моральний обов’язок, стереотипи суспільства, відчуття безпеки в сучасному світі, патріотизм, націоналізм, ставлення до переселенців, двомовність, порівняння культур і зрештою роль жінки, її сексуальності та її прав і свобод.

31 березня, 16:00. Львів, Львівська бібліотека для юнацьва ім. Р. Іваничука, площа Ринок, 90 коментарів

Залишити коментар

avatar