03 July 2022, 17:09 | Реєстрація | Вхід
/ Поетичний конкурс Dictum від видавництва «Крок» - 16 August 2015

Поетичний конкурс Dictum від видавництва «Крок»

Категорія: «Події»
Дата: 16 August 2015 (Sunday)
Час: 00:00
Місто: Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1964


15 липня стартував прийом заявок на участь у Третьому поетичному конкурсі Dictum від видавництва «Крок».

Поетичний змаг проходитиме в два етапи. Під час першого оберуть найкращі твори з тих, що надійшли на конкурс. Прийом заявок для участі в Dictum проходитиме з 15 липня до 15 серпня

Другий етап — гала-концерт, який відбудеться у вересні в рамках Літературного фестивалю та Форуму видавців у Львові. Тоді 10 найкращих поетів, імена яких будуть відомі наприкінці серпня після відбору журі, представлять свою творчість. Наприкінці гала-концерту оголосять переможця, а також тих, котрі займуть друге й третє місця.

Книжку переможця конкурсу Dictum видрукують у «Кроці». Учасників, які візьмуть участь у гала-концерті, нагородять книжками видавництва. Переможцями попередніх років стали: Юлія Мусаковська (2013) та Томаш Деяк (2014).


Журі:

 • Василь МАХНО – поет, есеїст, перекладач, літературознавець. Член НСПУ, АУП. Учасник гурту «Західний вітер». Кандидат філологічних наук. Член міжнародного ПЕН-клубу.
 • Ірина ВІКИРЧАК — менеджерка культури, промоутерка літератури, засновниця Міжнародного фестивалю оповідання «Intermezzo» (м.Вінниця). У 2014 працювала у Варшаві як учасниця програми Міністра культури Польщі Gaude Polonia. Авторка двох поетичних книжок.
 • Дмитро ЛАЗУТКІН — поет, журналіст, спортсмен, коментатор боксу, телеведучий, організатор «поетичних боїв». Автор восьми поетичних книжок, крайня з яких «Червона книга». Лауреат літературних премій «Смолоскип», «Гранослов», «Культреванш», «Літературний Олімп» та «Русская премия». Учасник багатьох міжнародних літературних фестивалів.
 • Анна ЗОЛОТНЮК – журналіст та оглядач літературної сторінки тернопільської газети «Вільне життя плюс».
 • Юрій ЗАВАДСЬКИЙ – поет, громадський діяч, кандидат філологічних наук, член НСПУ. Крайня його поетична книжка – «Таксист». Директор видавництва «Крок».
 • Юлія МУСАКОВСЬКА — поетеса та прозаїк. Перекладачка шведської літератури. Авторка трьох поетичних книг, крайня з яких «Полювання на тишу». Переможець Першого поетичного конкурсу Dictum.
 • Томаш ДЕЯК — поет, інтернет-маркетолог, учасник музичного гурту «Luciole». Автор збірок поезії «Гра з (лю)циферблатами»та «Колискова Кусто». Переможець експериментального музично-поетичного конкурсу Bunker Poetry Contest у 2014 році. Переможець Другого поетичного конкурсу «Dictum».

Умови участі:

 • на адресу krokbooks@ukr.net потрібно надіслати тексти одним документом обсягом не більше 120 рядків (від 1 до 5 віршів), фото та коротку біографію;
 • мова текстів українська;
 • тема, стиль, форма текстів не обмежені;
 • крайній термін подання текстів — 15 серпня.
Запитання щодо конкурсу та подання творів надсилайте на адресу: krokbooks@ukr.net

«Поезія може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї якнайширшу громадську увагу», – зазначено в ухвалі ЮНЕСКО.

Юрій МАТЕВОЩУК – координатор конкурсу Dictum

Сайт видавництва «Крок»: http://krokbooks.com/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar