18 Квітня 2024, 14:48 | Реєстрація | Вхід
/ Театрально-поетична «Ріка мертвого генерала» - 1 Серпня 2015

Театрально-поетична «Ріка мертвого генерала»

Категорія: «Події»
Дата: 01 Серпня 2015 (Субота)
Час: 20:15
Вартість: 100 грн.
Місто: с. Урич
Місце: Музей історії Тустані
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1033


1 серпня на фестивалі «ТуСтань» відбудеться прем’єра театрально-поетичного перфомансу «Ріка мертвого генерала». У такому нетрадиційному форматі театр «Другий склад» представить глядачам власне бачення віршів молодого українського поета Михайла Жаржайла. Запрошуємо зануритися у середньовічну атмосферу фестивалю та насолодитися динамічною сумішшю поезії та театру – просто неба серед мальовничих Карпатських гір.

«Ріка мертвого генерала» – таку назву перфоманс має не випадково, адже це водночас і назва нової поетичної збірки Жаржайла, яка готується до друку найближчим часом. 

Під режисурою Єви Якубовської та у виконанні акторок театру в рамках вистави звучатимуть чоловічі вірші, котрі балансують на межі сучасної української дійсності та фантастики.

Чи існує кордон між «магічним реалізмом» світу поета і суворою реальністю? Наскільки захищеною від зовнішніх потрясінь почуває себе в цьому світі жінка? Як вона проживає чоловічу поезію, як на неї впливає поет? Яким чином вони дають раду з буденними речами, коли за межами їх стосунків і віршів виникає справжня війна? 

Кожен глядач у цій історії обов’язково відчує щось винятково близьке для себе. Щоразу, при перевтіленні тексту в голос, характер, тіло, рух, колір, світло – він зможе відчути «свою» найдоречнішу емоцію. Оповідь, що відбувається у три різні голоси – три унікальні жінки, котрі розповідають власну історію. Життя – це щоденний карнавал, чи жорстка рутина? «Ріка мертвого генерала», або краще: «ріка живого поета»? За допомогою театральних прийомів, завдяки поєднанню акторської гри, дії, світла та музики, на стику різних жанрів мистецтва – у точці конфлікту начал і стихій, буде віднайдена істина.

Після прем’єри, театр згодом вирушить у передпрезентаційний промо-тур містами України на підтримку майбутньої книги. Стежте за анонсами у вашому місті.


Театр «Другий склад»
Аматорський театр «Другий склад» функціонує з 2011 року. Відтоді було зреалізовано кілька прем’єр на великій сцені. Це вистави: «Я тут», «Кумир», «Коротка драма», «Одна історія», «І дерева, і люди», «Фрáнко та його жінки».
Режисер театру – Єва Якубовська, звукорежисер - Дмитро Готь.

Михайло ЖаржайлоПоет, автор збірки «міліція карми», лауреат конкурсу «Смолоскип». Друкувався в кількох поетичних антологіях і журналах. Брав участь у багатьох літературних заходах і фестивалях – в т.ч. «Форум видавців», «Meridian Czernowitz», «Гогольfest», «Ї», «Київські Лаври» та ін. Окремі вірші перекладалися польською, німецькою, російською та англійською мовами.


1 серпня 2015. Початок о 19:15. с. Урич Сколівського р-ну Львівської обл. 
Мапа та деталі на сайті фестивалю «ТуСтань»: http://tustan.ua/
Вхід на фестиваль: 100 грн/1 день. Всі дні Фестивалю – 150 грн. 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar