22 Січня 2020, 10:28 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Поетичний вечір «Кров нам говорить» | Київ - 30 Липня 2015

 Поетичний вечір «Кров нам говорить» | Київ

Категорія: «Події»
Дата: 30 Липня 2015 (Четвер)
Час: 18:30
Місто: Київ
Місце: Кнайп-паб «Купідон» (велика зала)
Адреса: вул. Пушкінська, 1-3/5
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1559


30 липня у великій залі Кнайп-пабу «Купідон» відбудеться поетичний вечір Ірини Шувалової «Кров нам говорить». 

Улюблені старі тексти, нові поезії і передпрем’єра циклу «Пісні війни». 
Учасники: Ірина Шувалова (тексти, голос), Максим Бережнюк (дримба, флояра).

Голос крові – найглибша і найперша мова, яку ми опановуємо. Голосом крові говорять до нас найближчі і найрідніші нам люди, але водночас – і незмірно далекі близькі: ті, кого від нас відділяють цілі епохи. Голос крові щодня, щохвилини, щомиті безупину шепоче нам свої потаємні пісні любові й ненависті, близькості й чужості, знесилення і поривання. У своїх нових текстах Ірина Шувалова повертається до однієї з найважливіших своїх тем – тілесності як мови, мови як матерії відчутної на дотик. Про що говорить нам голос крові? Приходьте – і дізнаєтеся.

До відома публіки: під час події проводимуться зйомки матеріалу для документального фільму, в приміщенні працюватиме знімальна група.Ірина Шувалова – поетка та перекладачка. Народилася в Києві 1986 року, здобула освіту з філософії та перекладу в Україні, а також закінчила магістратуру з порівняльного літературознавства в Dartmouth College (США) за програмою Фулбрайт. 

Лауреатка понад десяти українських та міжнародних премій та нагород у галузі поезії та художнього перекладу. 

Учасниця літературних проектів, читань та резиденцій у Великобританії, Греції, Литві, Латвії, Польщі, Росії, США (зокрема, її обрано стипендіаткою HawthorndenFellowship 2015 року в Шотландії). 

Є авторкою трьох поетичних збірок – «Ран» (Смолоскип, 2011), «Ос» (Смолоскип, 2014) та «Аз» (Електрокнига, 2014). Поезія, переклади та публіцистичні дописи Ірини друкувалися в українській та закордонній періодиці, зокрема, у «Всесвіті», «Критиці», «Кур’єрі Кривбасу», «Четверзі», «ШО», «Українському журналі», а також у виданнях Ambit, ModernPoetryinTranslation, PoetryInternational, Radar, TheInternationalPoetryReview та WordsWithoutBorders. 

Її вірші перекладено вісьмома мовами (англійською, болгарською, грецькою, німецькою, польською, російською, французькою, чеською). Окрім літературної діяльності, Ірина багато років успішно працює в освітньому консалтингу.


30 липня. Початок о 18:30. Вхід: вільний. 
м. Київ, Кнайп-паб «Купідон» (велика зала), вул. Пушкінська, 1-3/5
Під час події відбуватиметься збір коштів на потреби війська.

У афіші використано фото - Brain Anatomy Journal | FabulousCatPapers - etsy.com


1 коментарів

Залишити коментар

avatar