24 Жовтня 2020, 07:13 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / Стартував конкурс короткої прози «Їздець-2015» - 16 Січня 2015

Стартував конкурс короткої прози «Їздець-2015»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 16 Січня 2015 (П'ятниця)
Час: 00:00
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 2354В Україні повно міст, містечок, сіл, костелів, цвинтарів, вулиць, будинків, скульптур, музеїв, заповідників та іншої краси, що загинається без нашої уваги. Ми подорожуємо за кордон, але часто не знаємо про цікавинки у парі годин їзди від власних домівок. Настав час це виправити.«Їздець» - це порадник для туристів і збірник короткої прози водночас. У нашій команді є кілька письменників, чиї імена ми відкриємо трохи згодом. Але ми вирішили поєднати приємне з корисним і відкривати не лише нові місця, а й нових авторів. Якщо ви так само любите подорожувати і відчуваєте в собі літературний хист – запрошуємо до участі у Конкурсі короткої прози «Їздець-2015».На конкурс приймаються твори малої прозової форми (оповідання, новела, гумореска), тематично пов’язані з містом, селом, цвинтарем, фабрикою, музеєм тощо, про які ви хочете розповісти. 

Обсяг – не більше 10 тисяч знаків з пробілами. 

Мова творів – українська.

Географія – вся Україна, включно з Луганщиною, Донеччиною та Кримом.

Перевага віддаватиметься творам, події яких відбуваються в обраному вами населеному пункті. Бажано, щоб герої відображали соціальні, культурні, мовні економічні та політичні реалії цього села чи міста. Якщо ви пишете не про населений пункт, а про цікаву місцину чи об’єкт – зробіть їх одним із героїв твору. Так би мовити, Гюго і Нотр-Дам де Парі в мініатюрі.

Текст має викликати бажання хоч краєм ока побачити те, про що ви пишете. У той же час твір має бути цікавим сам по собі, безвідносно до того, що він стане частиною путівника.

Гумор – це наше все. Втім, якщо ви напишете епічну трагедію з елементами еротики і горору, ми не проти. 

Дедлайн – 15 січня 2015 року. 

Надсилайте ваші твори на адресу yizdetz@gmail.com. У темі листа зазначте «Конкурс». 

Текст має бути набраний шрифтом Times New Roman, кегль 12-14. До твору просимо додати ваше фото розміром не менше 1 Мб та коротку розповідь про себе: звідки ви, чим займаєтесь і цікавитесь. 

Найкращі твори увійдуть до літературного путівника «Їздець», що планується до публікації у видавництві «Електрокнига». 


Новини конкурсу у Facebook: http://facebook.com/yizdetz/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar