20 Травня 2024, 00:46 | Реєстрація | Вхід
/ «Поети Брати Бурлюки. ТОНКОФІНҐЕРПРИНТ» - 22 Грудня 2014

«Поети Брати Бурлюки. ТОНКОФІНҐЕРПРИНТ»

Категорія: «Події»
Дата: 22 Грудня 2014 (Понеділок)
Час: 14:18
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1675

22 грудня у київській книгарні «Є» відбудеться презентація книги «Поети Брати Бурлюки. Тонкофінгерпринт», що побачила світ у видавництві «Ярославів Вал».
 
Це перше в історії України видання, яке знайомить вітчизняного читача з творчістю відомих земляків поетів братів Бурлюків. Давид – уродженець хутора Семиротівка під Лебедином на Сумщині – один з батьків російського футуризму в поезії і живопису, відома постать у світовому мистецтві. Його рідний брат Микола (народився в полтавській Котельві) – також активний учасник руху кубофутуристів, залишив по собі цікаву і оригінальну творчу спадщину.

«Тонкофінгерпринт» – видання-білінгва: вірші друкуються і в оригіналі, і в перекладі. Це перша спроба відтворити доволі складні тексти двох українців рідною для них мовою. Як писав Давид Бурлюк, він мав намір перейти на українську, однак так і не встиг. Тож збірку можна вважати здійсненням його мрії.

Книга виходить у рік 130-річчя від дня народження Давида Бурлюка і стане в неодмінній нагоді кожному, кого цікавить творча спадщина уродженців України.

До участі запрошені: Іван Драч, Дмитро Горбачов, Вадим Скуратівський, Олександр Вертіль (автор перекладу), Володимир Панченко, Сергій Грабар, Павло Щириця.
Ведучий – Михайло Слабошпицький.


22 грудня. Початок о 18.00. Вхід вільний. Акредитація: 230-81-19, 486-53-78
Адреса: Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3 (метро «Золоті ворота»).


0 коментарів

Залишити коментар

avatar