07 Лютого 2023, 07:15 | Реєстрація | Вхід
/ Набір на Курс creative writing «Творчопис» - 2 Грудня 2014

Набір на Курс creative writing «Творчопис»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 02 Грудня 2014 (Вівторок)
Час: 11:25
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1423Creative writing (творче писання) — найпоширеніша світова практика освіти для письменників. Чи не усі успішні західні автори вивчали creative writing в університетах чи на спеціальних курсах. 

«Творчопис» — це програма, розроблена українською мовою спеціально для українських авторів. Російськомовні українські письменники також запрошуються до участі.

У програмі передбачена внутрішня робота над усвідомленням власного «письменницького голосу», трохи теорії, багато обговорень і вправлянь (виконання творчих письмових завдань) у красному письменстві у групі 15 осіб.

Курс складається з двох чотиригодинних занять. За 8 годин активної роботи, ви отримаєте відповіді на свої запитання, позбудетеся страхів, дізнаєтеся про теоретичні засади написання короткої прози, поділитеся своїми міркуваннями щодо авторської інтуїції, натхнення, конструювання сюжету, персонажів та інших важливих речей, але головне — багато вправлятиметесь практично, розвиваючи свої письмові навички та (за умови виконання домашнього завдання) матимете готове оповідання всього за два дні! 

Також організатори запланували вихід електронної антології оповідань учасників «Творчопису», яка буде презентована на масштабних літературних подіях України.Курс розробила і проводить Ірина Вікирчак — менеджерка культури, промоутерка літератури. Працювала виконавчою директоркою Міжнародної літературної корпорації «Meridian Czernowitz» (фестиваль, видавництво, резиденція) у 2010-2013 роках. Як видавець та організатор промо-подій працювала із О. Забужко, Ю. Андруховичем, Т. Прохасько, Ю. Іздриком, А.Любкою та іншими відомими українськими авторами. У різний час отримувала стипендії на навчання у США та Німеччині. Останніх півроку працювала у Варшаві як учасниця програми Міністра культури Польщі Gaude Polonia. Авторка двох поетичних книжок. Була гостем літературних фестивалів у Німеччині, Швейцарії, Колумбії, Греції.Реєстраційна анкета - http://goo.gl/MmrRku.
Час (група обирається учасником на власний розсуд): 
1 група 10:00 - 14:00 год. 2 група 16:00 – 20:00 год. 
Організаційний внесок: 450 грн.

Дати та місце проведення: 13-14 грудня
м. Київ, Музей книги і друкарства України, вул. Лаврська 9Подія у  Facebook: http://goo.gl/pZO9iY
Контактна особа: Ольга Гончар, tvorchopys@gmail.com, www.facebook.com/tvorchopys


0 коментарів

Залишити коментар

avatar