![](https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10712801_767394896655227_5369298073620156371_n.jpg?oh=92d6d3e73e9c3cdc69e67b9ce77adaf8&oe=54B7889B&__gda__=1422689351_5a9503fa4208389e4ba6fec9724a2985)
Про проект «Вірші вночі»
Щочетверга вночі в Aroma Espresso Bar звучить поезія. Улюблені українські поети, а також просто відомі та якісні люди – музиканти, продюсери, рекламісти, художники тощо, – читають власні поетичні тексти або ті вірші, котрі їх найбільше заворожують та надихають, і розповідатимуть чому.
Всі кошти, зібрані від вартості входу на «Вірші вночі» передаються до Міжнародного благдійного фонду «Таблеточки», що займається допомогою важкохворим дітям, котрі перебувають на лікуванні в Київському центрі онкогематології «Охматдит».
Четвер, 9 жовтня. Початок о 21:00. Вартість входу - від 50 грн.
м.Київ, Aroma Espresso Bar, вул. Димитрова, 5
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/350682681777255/