09 Грудня 2019, 03:57 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / «Станіславський феномен» оголошує конкурс на осіннє покликання резидентів - 18 Серпня 2014

«Станіславський феномен» оголошує конкурс на осіннє покликання резидентів

Категорія: «Конкурси»
Дата: 18 Серпня 2014 (Понеділок)
Час: 14:24
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 851

ГО «Молодіжна Мистецька Формація "Форумс”» та Літературна агенція «Discursus» за підтримки програми і3 «Ідея – Імпульс – Інновація» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» оголошують конкурс на осіннє покликання до Резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен».

Протягом місяця (з 1 до 31 жовтня 2014 р.) резидент мешкатиме в місті Івано-Франківську із забезпеченням харчування в місцевих арт-кафе.

Важливі деталі у головних розділах на сайті http://fenomen.in.ua

Заявки та супровідні матеріали на участь приймаються до 15 вересня включно на електронну скриньку konkurs@fenomen.in.ua з позначкою «FENOMEN 2014 осінь» в темі листа.Аплікаційна форма доступна до заповнення он-лайн 
за наступним посиланням: http://u.to/WiKeCAВажливо:
Якщо ж Ви вже надсилали заповнену анкету та твори на участь у весняному чи літньому покликанні резиденції, але запрошення до Івано-Франківська Вас не знайшло, то достатньо на скриньку konkurs@fenomen.in.ua надіслати підтвердження актуальності попередньої заявки з указуванням Вашого імені. Тоді Ваша заявка автоматично візьме участь у конкурсі на осіннє покликання.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar