1, 8, 15 липня:
Літературний Салон
з Галиною Крюковою-Анненковою
на даху Майстер Класу.
1 липня о 19:00
Життя 1-е - Початок шляху
Літературний портрет Анни Ахматової складений з її прекрасних віршів і маловідомих подій життя поетеси. Пройшовши крізь кілька історичних епох, Анна Ахматова зберегла головні людські якості: шляхетність, чесність, здатність любити. І Душу, яка назавжди залишилася Душею Срібного століття.
Іржавіє золото і знищиться сталь,Кришиться мармур ... До смерті все готово.Всього міцніше на землі печальІ довговічніше царське слово.
Анна Ахматова
8 липня о 19:00
Життя 2-е - Ахматова, Гумільов, Київ
Молодість і любов Ахматової і Гумільова - «Гумільва та Гумільвіци» - містять і київські сторінки: саме в Києві вони повінчалися, стали чоловіком і дружиною. Випадково двох молодих геніїв 100 років тому об'єднав древній Київ? Що значать загадкові рядки закоханого поета: «З лігва Змієва, з міста Києва, я взяв не дружину, а чаклунку»? Який слід в долі і в поезії один одного залишили Ахматова і Гумільов? Розглянемо їх фотографії, перечитаємо поетичні рядки, перегорнемо сторінки їх долі.
15 липня о 19:00
Життя 3-тє - довжиною в півстоліття: «мене, як річку, сувора епоха повернула»
Вірші Анни Ахматової - поетичний літопис «суворої епохи», але за ними просвічує жіноча доля з її гіркотою, випробуваннями і прагненням любити. Тому трагічні рядки поеми «Реквієм» переплітаються з любовною лірикою, а карбована поезія воєнних років - із спогадами про інше життя і вірою в любов наперекір всьому. Цей прекрасний поетичний візерунок і є творчість Анни Ахматової.
Галина Василівна Крюкова-Анненкова - відомий лектор, кандидат філологічних наук, доцент кафедри світової літератури Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, автор і ведуча багатьох телевізійних програм.
Вхід на подію: 40 грн.
Дім освіти та культури «Майстер клас», www.masterklass.org
м. Київ, вул. Лаврська, 16А (колишня І. Мазепи, 34 - навпроти Києво-Печерської лаври)
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/340311819449188/