05 Серпня 2021, 13:36 | Реєстрація | Вхід
/ 25 сентября: Мистецький клуб „Обличчя” з Юрієм МАКАРОВИМ (м.Київ) - 19 Вересня 2013

25 сентября: Мистецький клуб „Обличчя” з Юрієм МАКАРОВИМ (м.Київ)

Категорія: «Події»
Дата: 19 Вересня 2013 (Четвер)
Час: 10:19
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 83725 вересня о 19.00 в креативному просторі "Часопис” відбудеться чергова зустріч Мистецького клубу «Обличчя». Цього разу гостем стане відомий письменник, журналіст, телеведучий та документаліст Юрій МАКАРОВ. Автор презентує свою нову книжку «За чверть десята».

Роман «За чверть десята», про який вже всі говорять, але ще мало хто читав, вийшов друком у вересні цього року та був презентований у Львові на "Форумі видавців”. Новий роман спонукає поговорити про гуманітарний розвиток України, про еволюцію україно-орієнтованих людей різного віку, про те, що з нами діється й ким ми є.

Реєстрація на подію обов’язкова! Кількість місць обмежена. 
Для реєстрації перейдіть за лінком: http://goo.gl/zmTWk4.

Місце проведення: вул. Льва Толстого, 3 (креативний простір "Часопис"). 
Участь безкоштовна.Мистецький клуб „Обличчя”, започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» в партнерстві з креативним простором „Часопис”, – це регулярні відкриті зустрічі з українськими та закордонними письменниками, музикантами, художниками, дизайнерами, режисерами, фотографами та іншими представниками культури. Щомісяця проводяться літературні читання, творчі зустрічі, майстер-класи, кінопокази, музичні вечори та виставки.


За детальною інформацією можна звертатися до менеджера програми «Культурні горизонти» Ірини Дещиці електронною поштою id@openukraine.org або за телефонами: +380 44 220-18-40, +380 67 214-34-62.

Джерело: openukraine.org


0 коментарів

Залишити коментар

avatar