22 Січня 2020, 11:09 | Реєстрація | Вхід
/ Події / 13 грудня: Мистецький клуб „Обличчя” з Андрієм КУРКОВИМ (м. Київ). - 10 Грудня 2012

13 грудня: Мистецький клуб „Обличчя” з Андрієм КУРКОВИМ (м. Київ).

Категорія: «Події»
Дата: 10 Грудня 2012 (Понеділок)
Час: 16:13
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 83913 грудня о 19.00 в креативному просторі "Часопис” в рамках чергової зустрічі Мистецького клубу «Обличчя» Андрій КУРКОВ розкаже історію творення роману "Львівська гастроль Джимі Хендрікса”. Автор покаже слайд-шоу, яке занурить нас в атмосферу роботи над романом про Львів та ми поблукаємо старовинними загадковими вулицями цього містичного міста.

"У житті найцікавіше – це життя”, - сказав одного разу відомий письменник, звертаючись до своїх читачів. Його роман "Львівська гастроль Джимі Хендрікса”, де переплітаються дійсність і вигадка, де немає межі між реальністю і сюрреалізмом, яскраве тому підтвердження.


Андрій КУРКОВ – письменник, сценарист, автор понад 20 книг. За його сценаріями поставлено близько двадцяти художніх та документальних фільмів. Андрій КУРКОВ – єдиний письменник пострадянського простору, чиї книжки потрапили в топ-десятку європейських бестселерів, а його твори перекладені 34 мовами світу.Мистецький клуб „Обличчя”, започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» в партнерстві з креативним простором „Часопис”, – це регулярні відкриті зустрічі з українськими та закордонними письменниками, музикантами, художниками, дизайнерами, режисерами, фотографами та іншими представниками культури. Щомісяця проводяться літературні читання, творчі зустрічі, майстер-класи, кінопокази, музичні вечори та виставки.Реєстрація на подію обов’язкова! 
Кількість місць обмежена. Запрошення на подію будуть надіслані учасникам 
до кінця робочого дня 12 листопада. 
Для реєстрації перейдіть за лінком: 

Місце проведення: вул. Льва Толстого, 3 (креативний простір "Часопис"). 
Участь безкоштовна.

За детальною інформацією можна звертатися 
до менеджера програми «Культурні горизонти» Ірини Дещиці 
електронною поштою id@openukraine.org 
або за телефонами: +380 44 220-18-40, +380 67 214-34-62.

Джерело: Сайт організації «Відкрий Україну»0 коментарів

Залишити коментар

avatar