07 Серпня 2020, 00:50 | Реєстрація | Вхід
/ Фестивалі / 24-27 червня: VI міжнародний мистецький фестиваль У.РОК (Одеса) - 24 Червня 2011

24-27 червня: VI міжнародний мистецький фестиваль У.РОК (Одеса)

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 24 Червня 2011 (П'ятниця)
Час: 10:46
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 932



Програма 6 міжнародного мистецького фестивалю У.РОК:

24-27.06.
Мистецька галерея на фестивалі U.ROK-2011 :

Графіка, живопис:

Юлія Павлова (Одеса)
Сергій Гарькавий (Білгород-Дністровський)
Олена Лебедєва(Білгород-Дністровський)
Леся Корж (Черкаси )
Маша Запорожан (Білгород-Дністровський)
Оля Рущак (Ужгород)
Ганна Савченко (Львів)

Фото-мистецтво:

В. Манкевич
Е. Дебеттіньї
І. Зайченко
М. Яшин
С. Левченко

Куратор: Гарькавий Сергій - (096) 393 11 70

24-27.06.
Літературну сцену на фестивалі U.Rok - 2011 представляють: *

Олег Кучерук, Джузеппе Патісон, Елла Ушакова, Сергій Гарькавий, Микола Червяк, Катя Ларіна, Юля Мятая, Микола Бернат, Ес Соя, Вано Крюгер, Арсеній Капеліст, Андрій Скорик, Тарік Акваланг, Альбіна Познякова, Катерина Тягло, Сергій Онищенко, Дана Кваша, Ярослав Годзінський, Орися Саулюк, Андрій Орловський, Рома Р69, Наталі Ревко, Вік Коврей, Юлія Радченко, Марія Весна,Денис Андрієв,Радіон Павлов,та багато багато інших…

куратор літературної сцени: Анна Гермаш (дівчиназакинутийведмідь) 0632636830 lit.u.rock@yandex.ru

Гурти і виконавці, які стануть 
музичним обрамленням літературної сцени:
24 - 27 червня.

ІНШЕ БАЧЕННЯ (Суми)
Аліса Драган (Миколаїв)
ЛЕДІ АРЛЕТТ (Біла церква)
ALARM PRESSURE (Харків)
МІСТО КАЗКОВИХ МРІЙ (Львів)
BRIERS (Донецьк)
Larz Reller Band (Білгород-Дністровський)
The Dots Beat (Білгород-Дністровський)
Утро Гагарина (Білгород-Дністровський)
Fucking Air! Orchestra…( Білгород-Дністровський)
String kings

Музична мала сцена 24 -25 червня 2011р.
жеребкування часу і дня виступу конкурсантів 24.06. о 12.00.

Merry street (Білгород-Дністровський)
MA!LY (Донецьк)
Чумацький шлях (Хмельницький)
Sacred Sun (Суми)
Seven pounds (Симферопіль)
Маєш рацію (Харків)
Друже музико (Одеса)
S.U.часний Бренд (Житомир)
AVарійний вихід (Кривий ріг)
АРИТМИЯ (Чернігів)
Swiss Made (Білгород-Дністровський)
IZ.UM (Білгород-Дністровський)
PIPL PLANT (Чернігів)
Freak Wave (Львів)
Mute (Київ)
Мандариновий рай (Черкаси)
Аритмія (Суми)
Kofe.in (Львів)
KraySebe (Могилів-Подільський)
Hairy Viper (Ex-Pitt Madison) (Київ)
ІНШЕ БАЧЕННЯ (Суми)
2.5.5. (Суми)
Аритмія (Суми)
ЛЕДІ АРЛЕТТ (Біла церква)
Ренессанс (Ірпінь)
Квинтэссенция (Первомайськ)
Аритмія (Суми)

24.06.
Музична мала сцена вечірній виступ:
орієнтовно з19.00.

Больщой куш (Іллічівськ)
JAM BABBLE BAND (Чернігів)
A-FRONT (Польша)

25.06.
орієнтовно з19.00.

Утро Гагарина (Білгород - Дністровський)
Good Chemistry (Іллічівськ)
РУСИЧІ (Білгород-Дністровський)

26.06. 
Гала концерт (переможці і гості фестивалю)
Орієнтовно з 17.00

Оратанія (Львів)

* - в переліку учасників фестивалю можливі зміни.

Сайт фестивалю U.Rock: http://www.urok.org.ua



0 коментарів

Залишити коментар

avatar