21 Червня 2021, 07:23 | Реєстрація | Вхід
/ Події / 1 Березня Приходь! Читати-Слухати-Судити ехЛітер - 28 Лютого 2011

1 Березня Приходь! Читати-Слухати-Судити ехЛітер

Категорія: «Події»
Дата: 28 Лютого 2011 (Понеділок)
Час: 12:31
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1147 
1 Березня в Харкові 
пройде Прем'єр ліга 
з "ex Літературного слему" 
сезону 2010-2011. 

Приходь! Читати-Слухати-Судити ехЛітер.
Три Хвилини слави кожному!
Реєстрація на місці!

Прийняти участь у прем'єр лізі може будь-який бажаючий, 
реєстрація на місці, єдина умова: 
тексти повинні бути власного авторства.
Це може бути поеія, проза, стендап.

"Літературний Слем це модифікований і демократизований літературний конкурс, але яка країна така і демократя, але весело, і найголовніше п'яно!" (с) автор попросив позначити його як мертвого.

"Прем'єр ліга - це такий собі вільний мікрофон, де будь-який бажаючий має право на свої три хвилини слави з можливістю подальшого зростання..." (с) Мультфільм Гагарін

------------------------

Правила прем'єр ліги Літературного слему:

1. Прем'єр ліга проводиться в один тур, з регламентом три хвилини на кожного автора. За превищеня регламенту автор штрафується, по балу за кожні десять секунд.

2. Учасників прем'єр ліги оцінює випадкове журі з залу за п'ятибальною системою. Слем майстер (модератор) на свое бажання обирає перших п'ятьох суддів з залу, надалі відбувається ротація оцінок через кожного четвертого автора (оцінки повинні бути не ближче чотирьох метрів від попереднього судді). Всього в залі повинно бути п'ять суддів.

3. Текст повиннен бути написаний автором, переклади текстів недопускаються. Автор сам на сцені. За порушення цього правила автор дискваліфікується.

4. Учасникам забороняється виконувати тексти, які вже читалися на минулих слемах вищої і прем'єр ліги. За порушеня цього правила учасник дискваліфікується без права на індульгенцію.

5 Допускається використання реквізиту (костюмів, музичних інструментів та звукових процесорів) за згоди слем майстра. Слем майстер має право відмовити в використанні реквізиту без поясненя причини.

6. Переможцями вважаютья 5-10 учасників (в залежності від результатів вищої ліги) які набрали найбільшу кільксть балів. Переможці отримують візу у вищу лігу Літературного Слему. 

7. Слем майстер за своїм бажанням має право надати одну візу у вищу лігу Літературного Слему учасникові, який не потрапив в переможці прем'єр ліги.

8. Учасники, які вже мають візу на вищу лігу які увійшли у список переможців, можуть передати візу одному з учасників прем'єр ліги на свій розсуд.

Реєстрація авторів буде проводитися на місці, початок реєстрації о 18:45. Реєстрація буде відкритою до закінчення вечора, але не пізніше 20:30.

-------------------
вхід 25 грн.
З флаєром 20

Заявки на довічний флаєр тут http://vkontakte.ru/topic-6867048_24379422
-------------------

Клуб Черчиль знаходиться на вул. Дарвіна, 9 навпроти 20 студенської полікліники.

Найближча станція метро ім. Архітектора Бекетова.

Схема проїзду можете подивитись зробивши клік по адресі в шапці цієї сторінки.

--------------------

Творче Угруповання Н4о не несе відповідальності за тексти авторів які приймають участь в літературному слемі та інших заходах організованих творчім угрупованням Н4О.

------------------

Заявки на акредитацію Журналістів надсилати на Frizdee@gmail.com 
В заявці обов'язково вказувати ім'я та прізвище, а також назву видання чи телеканалу, та кількість людей в группі. Всі відповіді відносно заходу можна також отримати, відправивши своє запитання на цю електронну адресу:
Frizdee@gmail.com
---------------------
Питання за телефоном +38 063 044 75 68
Адреса: 9, Дарвина ул., Харьков, Украина
0 коментарів

Залишити коментар

avatar