21 Лютого 2020, 05:36 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Літературний слем розпочинає новий сезон - 21 Вересня 2010

Літературний слем розпочинає новий сезон

Категорія: «Події»
Дата: 21 Вересня 2010 (Вівторок)
Час: 10:55
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1166


28 вересня о 19.00 пройде Перша київська прем´єр ліга з Літературного слему сезону 2010-2011.

Взяти участь у прем´єр-лізі можуть усі бажаючі, реєстрація на місці, єдина умова: тексти повинні бути власного авторства.

«Літературний Слем це модифікований і демократизований літературний конкурс, але яка країна така і демократя, але весело, і найголовніше п´яно!»

 (с) автор попросив позначити його як мертвого.

«Прем´єр-ліга – це такий собі вільний мікрофон, де будь-який бажаючий має право на свої три хвилини слави з можливістю подальшого зростання...»

 (с) Мультфільм Гагарін 

Правила прем´єр-ліги Літературного слему: 

1. Прем´єр-ліга проводиться в один тур, з регламентом три хвилини на кожного автора. За перевищення регламенту автор штрафується, по балу за кожні десять секунд. 

2. Учасників прем´єр-ліги оцінює випадкове журі з залу за п´ятибальною системою. Слем-майстер (модератор) на свое бажання обирає перших п´ятьох суддів з залу, надалі відбувається ротація оцінок через кожного четвертого автора (оцінки повинні бути не ближче чотирьох метрів від попереднього судді). Всього в залі повинно бути п´ять суддів. 

3. Текст повиннен бути написаний автором, переклади текстів не допускаються. Автор сам на сцені. За порушення цього правила автор дискваліфікується. 

4. Учасникам забороняється виконувати тексти, які вже читалися на минулих слемах вищої і прем´єр-ліги. За порушеня цього правила учасник дискваліфікується без права на індульгенцію. 

5 Допускається використання реквізиту (костюмів, музичних інструментів та звукових процесорів) за згоди слем-майстра. Він має право відмовити в використанні реквізиту без пояснення причини. 

6. Переможцями вважаються 5-10 учасників (в залежності від результатів вищої ліги), які набрали найбільшу кількість балів. Переможці отримують візу у вищу лігу Літературного Слему. 

7. Слем-майстер за своїм бажанням має право надати одну візу у вищу лігу Літературного Слему учасникові, який не потрапив в переможці прем´єр-ліги. 

8. Учасники, які вже мають візу на вищу лігу які увійшли у список переможців, можуть передати візу одному з учасників прем´єр-ліги на свій розсуд. 

Реєстрація авторів буде проводитися на місці, початок реєстрації о 18.45. 

Реєстрація буде відкритою до закінчення вечора, але не пізніше 21.30. 

Слем-майстер – Арсеній Капеліст 

вхід 20 гр 

Клуб «Ленін» знаходиться за адресою вул. Миколая Грінченко, 18 (5-й Поверх)


Карта:
 


Всі відповіді щодо заходу можна отримати, відправивши своє запитання на цю електронну адресу:Frizdee@gmail.com0 коментарів

Залишити коментар

avatar