26 Травня 2024, 05:15 | Реєстрація | Вхід
/ 1 лютого | Літературний СЛЕМ від H4O у Києві - 1 Лютого 2020

1 лютого | Літературний СЛЕМ від H4O у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 01 Лютого 2020 (Субота)
Час: 21:00
Вартість: 50 грн.
Місто: Київ
Місце: Арт-бар «точка G»
Адреса: вул. Хорива 25
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 657


1 лютого, головний хуліган української літератури – SLAM, повертається до столиці, щоб розігнати кров в жилах української культури! Приходь і отримай свої 3 хвилини слави, та винагороду у розмірі 1 тисячі прекрасних українських гривень!

СЛЕМ – це не звичні для багатьох поетичні конкурси з суддями. Це ТОЧНО не про ямби чи хореї. Це вулкан контркультури, що не має майже ніяких обмежень у прояві своєї творчої індивідуальності.

У автора є три хвилини на сцені, щоб змусити невідомих, незнайомих і рандомних людей полюбити або зненавидіти тебе. Це експрес школа декламації і роботи на сцені. Це лабораторія в якій ти можеш випробовувати свої твори, свої вміння і самого себе. СЛЕМ – це як обряд ініціації, після якого вже нічого не страшно.


Правила класичного літературного слему від H4O

1. Змагання проходить у три тури: відбірковий, півфінал, фінал (по три хвилини часу на кожного з учасників кожного туру). За порушеня часового регламенту учасник штрафується на один бал за кожні десять секунд. Глядачі в залі можуть надати індульгенцію учасникові по запиту слем майстра (модератора).

2. Змагання відбувається за олімпійською системою на виліт. З відбіркого туру вибувають від 5 до 10 учасників, з півфіналу від 5 до 7 учасників (в залежності від кількості учасників і кількості набраних ними балів).
Якщо у півфіналі є спірна ситуація з однаковими балами, то вона може бути вирішена на розсуд організаторів (аукціон, "індульгенція цицьок" та ін.).
У фінал потрапляє від 3 до 5 учасників. В разі, якщо в фіналі декілька учасників набирають однаково кількість балів, слем майстер (модератор) влаштовує четвертий тур між цима учасниками (супер фінал).

3. Оцінюють учасників по п'ятибальній системі п'ятьма комплектами оцінок. Чотири комплекти віддаються випадковим глядачам в залі, зміна оцінок відбувається після кожного туру, включаючи супер фінал. Один комплект оцінок продається з аукціону перед початком слему і залишається у власника до кінця слему на ВСІ тури, включаючи СУПЕР ФІНАЛ.

4. Текст повиннен бути написаний учасником, переклади текстів недопускаються. Автор сам на сцені. За порушення цього правила учасник дискваліфікується без права на індульгенцію.

5. Учасникам забороняється виконувати тексти, які вже читалися на минулих слемах. За порушеня цього правила учасник дискваліфікується без права індульгенції.

6. Допускається використання реквізиту (за згодою слем майстра). Слем майстер має право відмовити в використанні реквізиту без поясненя причини.

Слем майстер заходу – Мультфільм Гагарін.
Реєстрація на захід для авторів: https://forms.gle/aKFmUqWXKnjMsFUo7
Вхід для авторів, що зареєструвалися на захід БЕЗКОШТОВНИЙ

Ціна входу – 50 грн. Місце заходу: Арт-бар «точка G», вул. Хорива 25.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar